IPC3634SE-ADF28K-WP-I1 - 4MPx IP kamera Uniview, 2.8mm / 110°
1/1.8" CMOS senzor, 4MPx 2688x1520p, 30fps, Deep-Learning, 130dB WDR s ASM, OwlView Plus s AI Wise-ISP vylepšením obrazu, 0.0003 lux, 24/7 farebný obraz, biely prísvit do 30m, clona F1.0, Smart videoanalýzy, PoE napájanie + napájanie 12V DC, koridor mód 9:16, IP67 krytie a IK10 antivandal ochrana, microSD do 512GB. Pokračovať
Popis produktu
- 1/1.8" CMOS senzor
- 4MPx 2688x1520p
- 30fps
- 130dB WDR s ASM
- OwlView Plus s WISE-ISP AI vylepšením obrazu
- 0.0003 lux
- 24/7 farebný obraz
- biely prísvit do 30m
- clona F1.0
- PoE napájanie + napájanie 12V DC
- IP67, IK10, NEMA 4X
- microSD do 512GB
- zber atribútov - farba oblečenia človeka, farba vozidla - vďaka tomu sa výrazne skracuje dohľadanie udalosti a páchateľa. Toto sa dá využiť v NVR s podporou AcuSearch a AcuTrack na okamžité dohľadanie páchateľa na 1 a súčasne všetkých kanáloch.
INTELIGENTNÉ DETEKCIE (SIP)
- detekcia vniknutia
- vstup do oblasti
- opustenie oblasti
- prekročenie čiary
ŠTATISTICKÉ ANALÝZY
- počítanie toku ľudí
- monitorovanie hustoty davu
ZÁKLADNÉ DETEKCIE
- pohybová detekcia
- ultra motion detecion
- sabotáž videa
- detekcia zvuku
- odstránenie objektu
- zanechanie objektu
Na stiahnutie
| Výrobca: | UNIVIEW |
| Produktová séria: | UNV PRIME |
| Modelový rad: | Prime III |
| Prevedenie - typ: | Turret |
| Technológia: | IP |
| Záruka: | 3 roky |
| Senzor ['']: | 1/1.8'' progressive scan CMOS |
| Rozlíšenie [Mpx]: | 4 Mpx |
| Rozlíšenie (detail) [px]: | 2688 × 1520 px |
| Frame rate [fps]: | 30 |
| Citlivosť [lux]: | 0.0003 |
| WDR: | 130dB True WDR |
| Pomer strán obrazu: | 16 : 9 |
| Počet streamov: | 3 |
| Kódovanie videa: | H264, H265, Ultra 265, MJPEG |
| Typ objektívu: | Fix 2.8 mm |
| Ohnisková vzdialenosť [mm]: | 2.8 |
| Clona (F): | F 1.0 |
| Horizontálny záber [°]: | 110.4 |
| Vertikálny záber [°]: | 60.5 |
| Optický zoom [×]: | Nie (iba digitálny) |
| Typ prísvitu: | White biely |
| Dosah bieleho prísvitu [m]: | 30 m |
| Výstražné blikanie pri poplachu: | NIE |
| Vstavaný mikrofón: | ÁNO |
| Vstavaný reproduktor: | NIE |
| Obojsmerná audiokomunikácia: | NIE |
| Zvuková výstraha: | NIE |
| Audio vstupy a výstupy: | 1 vstup / 1 výstup |
| Mobilná aplikácia: | UNV-Link (iOS, Android) - end user, UNV-Link Pro (iOS, Android) - installer |
| PC VMS softvér: | UNV EZStation (Windows, Mac) |
| PC tool softvér: | UNV EZTools (Windows) |
| Web server: | ÁNO |
| Východzie prihlásenie: | admin / 123456 (zariadenie vyzve na zmenu hesla pri prvom prihlásení) |
| Východzia IP adresa: | 192.168.1.13 (DHCP klient zapnutý) |
| Porty: | UNV: 80 (HTTP aj pracovný), 443 (HTTPS), 554 (RTSP) |
| RTSP prístup: | UNV IPC Main stream: rtsp://192.168.1.13:554/unicast/c1/s0/live, UNV IPC Sub stream: rtsp://192.168.1.13:554/unicast/c1/s1/live |
| Integrácia so zariadeniami: | ONVIF (profily podľa datasheetu a FW), API, SDK |
| AI analýza: | Uniview SIP (Smart Intrusion Prevention) |
| Ochrana perimetra: | Prekročenie čiary, Narušenie oblasti, Vstup do regiónu, Výstup z regiónu |
| Základná detekcia: | Pohybová detekcia, Ultra Motion Detection, Detekcia sabotáže, Detekcia zvuku |
| Pokročilá analýza: | Počítanie ľudí, Monitorovanie hustoty davu, Zanechanie objektu, Zmiznutie objektu |
| Ethernet: | 1 × RJ45 10/100 M Base-TX Ethernet |
| Bezdrôtová sieť: | NIE |
| Alarmové vstupy / výstupy: | 1 vstup / 1 výstup |
| Podpora MicroSD: | 512 GB |
| Resetovacie tlačidlo: | Áno |
| Napájanie: | PoE 802.3af - do 15.4W, 12V DC (Ø 5.5 mm) |
| Maximálna spotreba (W): | 4.5 |
| Odolnosť: | Krytie IP67, Ochrana IK10 |
| Farba: | BIELA |
| Materiál: | Kov |
| Rozmery (mm) | Ø129 mm × 110 mm |
| Hmotnosť (g) | 670 |