JA-110F - zbernicový záplavový detektor
Detekuje zaplavenie priestorov (sklad, kúpeľňa, pivnica apod.) vodou. Pri zaplavení elektród odosiela signál aktivácie, ukľudnenie odosiela v prípade, že zaplavenie elektród skončí. Neobsahuje sabotážny kontakt, v systéme obsadzuje jednu pozíciu. Doporučená inštalačná výška je 1,5-3mm nad podlahu (spodok elektród), detektor je vhodné pripojiť k zbernici prostredníctvom rozbočovača zbernice JA-110Z-B umiestneného v malej inštalačnej krabici JA-190PL. Pripravená kabeláž by mala trčať 15-20cm nad podlahou. Pokračovať
Popis produktu
| Napájanie | zo zbernice ústredne 12 V (9-15 V) |
|---|---|
| Prúdová spotreba pri zálohe | 5 mA |
| Prúdová spotreba pre výber kabla | 5 mA |
| Detektor reaguje | na zaplavenie vodou - spojenie elektród |
| Rozmery | 53 x 20 x 10 mm |
| Prostredie podľa | STN EN 50131-1 II. vnútorné všeobecné |
| Rozsah pracovných teplôt | -10 až + 40 °C |
| Ďalej spĺňa | STN EN 50130-4, STN EN 55022 |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+ |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | ZBERNICA EZS |
| Farba: | BIELA |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| TYP DETEKCIE | ZÁPLAVA (iba zaplavenie) |