JA-121PB - Zbernicový PIR detektor pohybu a rozbitia skla
Detektor slúži k detekcii pohybu osôb v interiéri budov a k detekcii rozbitia okien. Charakteristiku PIR detekcie možno optimalizovať pomocou výmenných šošoviek (JS-7902, JS-7904, JS-7910) a stupeň odolnosti PIR je nastaviteľný v dvoch úrovniach. Rozbitie sklenených plôch sa detekuje duálnou technológiou (detekcia zmeny tlaku vzduchu sprevádzaná zvukom trieštenia skla). Citlivosť GBS detekcie je nastaviteľná. V systéme obsadzuje 2 pozície. Pokračovať
Popis produktu
Výrobok je kompatibilný iba s ústredňami JA-102K, JA-103K, JA-107K a novšími.
| Napájanie | zo zbernice ústredne 12V (9-15V) |
|---|---|
| Prúdová spotreba pri zálohe (kľudová) | 5 mA |
| Prúdová spotreba pre výber kábla | 5 mA |
| Odporúčaná výška inštalácie | 2,5 m nad úrovňou podlahy |
| Úhol detekcie / detekčné pokrytie PIR | 110°/12 m (so základnou šošovkou) |
| Detekčná vzdialenosť rozbíjania skla | 9 m (sklo min. 60x60 cm) |
| Rozmery | 60 x 95 x 55 mm |
| Klasifikácia | stupeň 2 |
| podľa | STN EN 50131-1, STN EN 50131-2-2, STN CLC/TS 50131-2-7-1 |
| Prostredie podľa | STN EN 50131-1 II. vútorné všeobecné |
| Rozsah pracovných teplôt | -10 až +40 °C |
| Ďalej spĺňa | STN EN 50130-4, STN EN 55022 |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+, MERCURY |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | ZBERNICA EZS |
| Farba: | BIELA |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| TYP DETEKCIE | PIR+GLASS (pohyb + rozbitie skla) |
| KATEGÓRIA ZÁBERU PIR | NORMÁLNY PIR |
| DETEKČNÝ UHOL PIR - presný [°] | 110° |
| DOSAH PIR DETEKCIE [m] | 12m |
| PET IMUNITA PIR | NIE |