JA-122PW (G) - Zbernicový duálny PIR a MW detektor Jablotron so sivou šošovkou
Detektor JA-122PW (G) je určený k priestorovej detekcii pohybu osôb v interiéri budov. Vďaka kombinácií PIR detekcie pohybu a mikrovlnnej MW detekcii je detektor vysoko odolný proti falošným poplachom. Akonáhle PIR detektor zistí pohyb, aktivuje sa MW mikrovlnný detektor, ktorý potvrdzuje predošlú aktiváciu PIR. Až po potvrdení pohybu z MW detektora je poplach odoslaný do ústredne. Detektor je adresovateľný a obsadzuje jednu pozíciu. Sivá šošovka poskytuje zvýšenú odolnosť proti svetlu vysoko nad normou (až 10000 luxov) a edukuje falošné poplachy spôsobené slnkom, reflektormi áut, bleskom alebo odrazmi od reflexných plôch. Odolnosť proti falošným poplachom je voliteľná v dvoch stupňoch pre PIR aj MW detekciu. Detektor má impulznú reakciu a v systéme zaberá jednu pozíciu. Pokračovať
Popis produktu
| Napájanie | zo zbernice ústredne 12 V (9 ...15 V) |
|---|---|
| Odber prúdu - menovitý (pre výpočet zálohy) | 5 mA |
| Odber prúdu - maximálny (pre voľbu kábla) | 16 mA |
| Odporúčaná inštalačná výška | 2,2 - 2,5 m nad úrovňou podlahy |
| Uhol detekcie/detekčné pokrytie PIR | 90°/12 m |
| Uhol detekcie/detekčné pokrytie MW | 80°/12 m |
| Pracovná frekvencia MW | 24,125 GHz |
| Maximálny efektívny vyžiarený výkon (ERP) | 30 mW |
| Rozmery | 150 x 63 x 40 mm |
| Hmotnosť | 120 g |
| Rozsah pracovných teplôt | -10 °C až +40 °C |
| Priemerná prevádzková vlhkosť | 75% RH, bez kondenzácie |
| Certifikačný orgán | Trezor Test s.r.o. (č. 3025) |
| Spĺňa | EN 300 440, EN 50130-4, EN 55032, EN 62368-1, EN 50581, EN 50131-1, EN 50131-2-4 |
| Prostredie podľa | EN 50131-1 II. vnútorné všeobecné |
| Podmienky prevádzky | TÚSR č. VPR - 05 / 2014 |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+ |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | ZBERNICA EZS |
| Farba: | SIVÁ |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| TYP DETEKCIE | PIR+MW (pohyb + mikrovlna) |
| KATEGÓRIA ZÁBERU PIR | NORMÁLNY PIR |
| DETEKČNÝ UHOL PIR - presný [°] | 90° |
| DOSAH PIR DETEKCIE [m] | 12m |
| PET IMUNITA PIR | NIE |