JA-122PW-AN - Zbernicový duálny PIR a MW detektor - antracitový
Detektor je určený k priestorovej detekcii pohybu osôb v interiéri budov. Vďaka kombinácií PIR detekcie pohybu a mikrovlnnej MW detekcii je detektor vysoko odolný proti falošným poplachom. Akonáhle PIR detektor zistí pohyb, aktivuje sa MW mikrovlnný detektor, ktorý potvrdzuje predošlú aktiváciu PIR. Až po potvrdení pohybu z MW detektora je poplach odoslaný do ústredne. Detektor je adresovateľný a obsadzuje v zabezpečovacom systéme jednu pozíciu. Pokračovať
Popis produktu
| Napájanie | zo zbernice ústredne 12 V (9 ... 15 V) |
|---|---|
| Prúdvá spotreba pri zálohe (kľudová) | 5 mA |
| Prúdová spotreba pre výber kábla | 16 mA |
| Odporúčaná výška inštalácie | 2,2-2,5 m nad úrovňou podlahy |
| Úhol detekcie / detekčné pokrytie | 90°/12 m PIR a 80°/12m MW |
| Rozmery a hmotnosť | 150 x 63 x 40 mm, 120g |
| Klasifikácia | stupeň 2 |
| Spĺňa | EN 300 440, EN 50130-4, EN 55032, EN 62368-1, EN 50581, EN 50131-1, EN 50131-2-4 |
| Prostredie podľa | EN 50131-1 II. vnútorné všeobecné |
| Rozsah pracovných teplôt | -10 až +40 °C |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+, MERCURY |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | ZBERNICA EZS |
| Farba: | ČIERNA / ANTRACIT |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| TYP DETEKCIE | PIR+MW (pohyb + mikrovlna) |
| KATEGÓRIA ZÁBERU PIR | NORMÁLNY PIR |
| DETEKČNÝ UHOL PIR - presný [°] | 90° |
| DOSAH PIR DETEKCIE [m] | 12m |
| PET IMUNITA PIR | NIE |