JA-110P PET - Zbernicový PIR detektor pohybu so základnou imunitou proti zvieratám
Detektor slúži na priestorovú detekciu pohybu osôb v interiéri budov. Oproti štandardným detektorom je jeho detekčná charakteristika upravená (disponuje základnou PET imunitou). Detektor eliminuje pohyb drobných zvierat (do cca 25 kg a max. výšky 40 cm na vzdialenosť max. 7 m od detektora) po podlahe, má impulznú reakciu a v systéme obsadzuje jednu pozíciu. Zvieracia šošovka JS-7910 je len pre štandardnú úroveň imunity do 7m, celková charakteristika je 90°/12m. Pokračovať
Popis produktu
| Napájanie | Zo zbernice ústredne 12 V (9-15 V) |
|---|---|
| Prúdová spotreba pri zálohe (kľudová) | 5 mA |
| Prúdová spotreba pre voľbu kábla | 5 mA |
| Odporúčaná výška inštalácie | 2 m nad úrovňou podlahy |
| Úhol detekce / detekčné pokrytie | 90°/12 m ; 90°/ 7 m (PET imunita) |
| Rozmery | 60 x 95 x 55 mm |
| Klasifikácia | stupeň 2 podľa STN EN 50131-1, STN EN 50131-2-2 |
| Prostredie | STN EN 50131-1 II. vnútorné všeobecné |
| Rozsah pracovných teplôt | -10 °C až +40 °C |
| Ďalej spĺňa | STN EN 50130-4, STN EN 55022 |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+, MERCURY |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | ZBERNICA EZS |
| Farba: | BIELA |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| TYP DETEKCIE | PIR (iba pohyb) |
| KATEGÓRIA ZÁBERU PIR | NORMÁLNY PIR |
| DETEKČNÝ UHOL PIR - presný [°] | 90° |
| DOSAH PIR DETEKCIE [m] | 12m (PET iba do 7m) |
| PET IMUNITA PIR | ÁNO |