JA-150N - bezdrôtový modul silového relé NO/NC s napájaním 230V AC
Modul PG výstupov JA-150N (16A / 230 V AC) kopíruje stav vybraného výstupu PG (PG 1 až PG 32). Konkrétny výstup PG sa zvolí na module pomocou DIP prepínača. Modul neobsadzuje v perifériách systému JA-100+ žiadnu pozíciu. Pokračovať
Cena na vyžiadanie
Skladom
9ks
Informovať sa v obchode
Popis produktu
| Napájacie napätie / vlastný príkon | 230 V / 50 Hz, 1,5 W |
|---|---|
| Komunikačné pásmo | 868,1 MHz, protokol Jablotron |
| Zaťažiteľnosť kontaktu relé - trieda ochrany II | |
| Odporová záťaž | max. 16 A |
| Indukčná záťaž | max. 8 A |
| Minimálny DC spínaný výkon | 0,5 W |
| Rozmery | 82 x 50 x 19 mm |
| Prostredie podľa | STN EN 50131-1 II. vnútorné všeobecné |
| Rozsah pracovných teplôt | -10 až +40 °C |
| Ďalej spĺňa | STN EN 50130-4, STN EN 55022 |
| Podmienky prevádzky | TÚSR č. VPR - 34/2012 |
Na stiahnutie
PARAMETRE EZS ZARIADENIA
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+, MERCURY |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | BEZDRÔT 868MHz EZS |
| Farba: | BEZ FARBY - IBA DPS |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| POČET VÝSTUPOV [ks] | 1 |
| EXTERNÉ NAPÁJANIE - SVORKY | ÁNO |