JB-150N-HEAD - bezdrôtová ventilová hlavica pre ovládanie zónového vykurovania
Je určená na ovládanie ventilov radiátorov a rozdeľovačov vykurovania. Rozširuje možnosti systému JA-100+ v oblasti zónovej regulácie vykurovania. Hlavica kopíruje stav vybraného PG výstupu ústredne. V objekte možno inštalovať až 48 hlavíc nezávisle na nastavení jednotlivých termostatov. Pred inštaláciou je nutné vybrať správny typ adaptéra podľa ventilu radiátora (obsahuje základný adaptér VA 50 určený pre ventily M30 x 1,5). V ponuke sú ďalšie 4 adaptéry: JB-VA16, JB-VA26, JB-VA78 a JB-VA80. Pokračovať
Popis produktu
Ventilová hlavica sa jednoducho priradí k termostatu JA-1xxTP naučenému v ústredni. Spoločne tak ponúkajú tieto funkcie:
- Automatické prepnutie na ekonomickú teplotu pri zapnutí ochrany
- Režim týždenného kalendára
- Možnosť prepnúť na manuálne nastavenie teploty
- Možnosť vypnúť v prípade, že objekt má byť iba temperovaný
- Blokovanie vykurovania pri otvorenom okne
- Hlásenia v prípade prehriatia alebo hrozby zamrznutia
| Napájanie | 3 ks alkalická batéria AA (LR6) 1,5 V / 2,4 Ah Batérie nie sú súčasťou balenia |
|---|---|
| Typická životnosť batérií | 2 vykurovacie sezóny (10 cyklov/deň) |
| Komunikačná frekvencia | 868,1 MHz, protokol JABLOTRON |
| Komunikačný dosah | 300m (priama viditeľnosť) |
| Rozmery | 85 x 49 mm |
| Hmotnosť | 105 g |
| Rozsah pracovných teplôt | 0°C až + 60°C |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+ |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | BEZDRÔT 868MHz EZS |
| Farba: | BIELA |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| BATÉRIA - TYP | 1.5V - AA alkalická batéria LR6 |
| BATÉRIA - POTREBNÝ POČET [ks] | 3 |
| BATÉRIE - SÚČASŤ BALENIA | NIE |