JA-151N - bezdrôtový modul signálového relé NO/NC s napájaním 12V DC
Bezdrôtový signálový modul JA-151N (relé do 2A / 60V DC / 120V AC) kopíruje stav vybraného výstupu PG (PG 1 – PG 32). Konkrétny výstup PG sa zvolí na module pomocou DIP prepínača. Modul neobsadzuje v perifériách systému JABLOTRON 100+ žiadnu pozíciu. Pokračovať
Cena na vyžiadanie
Skladom
7ks
Informovať sa v obchode
Popis produktu
| Napájanie | 12 V DC |
|---|---|
| Komunikačné pásmo | 868,1 MHz, protokol Jablotron |
| Zaťaženie výstupneho relé | max. 2 A / 60 V DC |
| Prostredie podľa | STN EN 50131-1 II. vnútorné všeobecné |
| Rozsah pracovných teplôt | -10 až +40 °C |
| Podmienky prevádzky | TÚSR č. VPR - 34/2012 |
Na stiahnutie
PARAMETRE EZS ZARIADENIA
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+, MERCURY |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | BEZDRÔT 868MHz EZS |
| Farba: | BEZ FARBY - IBA DPS |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| POČET VÝSTUPOV [ks] | 1 |
| EXTERNÉ NAPÁJANIE - SVORKY | ÁNO |