JA-152A - Bezdrôtová vnútorná zálohovaná siréna do zásuvky
JA-152A je zálohovaná siréna do vnútorného prostredia. Je určená na akustickú signalizáciu zvončeka (4 melódie), príchodového a odchodového oneskorenia, upozornenia na prebiehajúci poplach a aktivácie PG výstupov v zabezpečovacom systéme JA-100+. Siréna má tlačidlo, ktorého funkcie sú programovateľné. Je napájaná 230V z el. siete, v prípade sabotáže - vytiahnutia zo zásuvky zabezpečí napájanie akumulátor. Pokračovať
Popis produktu
| Napájanie | 230 V / 50 Hz, trieda ochrany II |
|---|---|
| Akumulátor / životnosť | BAT-3V2-CR2 3,2 V/400 mAh životnosť 3 roky |
| Pracovná frekvencia | 868,1 MHz, protokol JABLOTRON |
| Komunikačný dosah | cca 300 m (priama viditeľnosť) |
| Zvuky (melódie) | 8 voliteľných pre indikáciu PG |
| Zvuk sirény alarmu | 105 dB / 1 m |
| Rozmery | 90 x 70 x 45 mm |
| Stupeň krytia | IP40 |
| Prostredie podľa | STN EN 50131-1 II. vnútorné všeobecné |
| Rozsah pracovných teplôt | -10 °C až +40 °C |
| Úroveň zabezpečenia | stupeň 2 podľa STN EN 50131-1, STN EN 50131-4 |
| Ďalej spĺňa | STN EN 50130-4, STN EN 55022, STN EN 60950-1 |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+, MERCURY |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | BEZDRÔT 868MHz EZS |
| Farba: | BIELA |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| BATÉRIA - TYP | 3.2V - BAT-3V2-CR2 |
| BATÉRIA - POTREBNÝ POČET [ks] | 1 |
| BATÉRIE - SÚČASŤ BALENIA | ÁNO |