JA-154A - Bezdrôtová vnútorná batériová siréna
JA-154A je zálohovaná siréna do vnútorného prostredia. Bezdrôtovú sirénu možno jednoducho nainštalovať kdekoľvek v dosahu systémového rádia. Flexibilná inštalácia je umožnená vďaka napájaniu z 3 alkalických batérií typu AA. Siréna je komponentom systému Jablotron 100+ a v systéme obsadzuje 1 pozíciu. Pokračovať
Popis produktu
| Napájanie | 3 x Alkalická batéria, typ LR6 (AA) 1,5 V/2,45 Ah Upozornenie: batérie nie sú súčasťou balenia. |
|---|---|
| Typická životnosť batérií | cca 2 roky |
| Detekcia nízkeho napätia batérií | < 3,3 V |
| Menovitý odber prúdu | 135 μA |
| Maximálny odber prúdu | 250 mA |
| Odber prúdu pri akustickej signalizácii | 250 mA |
| Komunikačná frekvencia | 868,1 MHz, protokol JABLOTRON |
| Maximálny rádiofrekvenčný výkon (ERP) | < 25 mW |
| Maximálny akustický výkon | 85 – 88 dB/m |
| Typ výstražného zariadenia | typ W |
| Rozmery | 68 x 100 x 41 mm |
| Hmotnosť (bez batérií) | 97 g |
| Klasifikácia | stupeň zabezpečenia 2 / trieda prostredia II (podľa EN 50131-1) |
| Prostredie | vnútorné všeobecné |
| Rozsah pracovných teplôt | -10 °C do +40 °C |
| Priemerná prevádzková vlhkosť | 75% RH, bez kondenzácie |
| Certifikačný orgán | Trezor Test (no. 3025) |
| Spĺňa | EN IEC 63000, EN 50130-4, EN 55032, EN IEC 62368-1, ETSI EN 300 220-1, -2, EN 50131-1, EN 50131-5-3, EN 50131-4, EN 50131-6 |
| Podmienky prevádzky | Všeobecné oprávnenie TÚSR č. VPR – 11 / 2014 |
| Odporučená skrutka | 3 x ø 3,5 x 40 mm (plochá hlava) |
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+, MERCURY |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | BEZDRÔT 868MHz EZS |
| Farba: | BIELA |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| BATÉRIA - TYP | 1.5V - AA alkalická batéria LR6 |
| BATÉRIA - POTREBNÝ POČET [ks] | 3 |
| BATÉRIE - SÚČASŤ BALENIA | NIE |