JA-159J - Bezdrôtové zvončekové tlačidlo
Výrobok je bezdrôtovým komponentom systému JABLOTRON 100+. Aktivácia tlačidla umožňuje využitie funkcií bezdrôtového zvončeka, vyvolanie tiesňového poplachu alebo ovládanie spotrebičov. Výrobok zaberá v systéme jednu pozíciu. Pokračovať
Cena na vyžiadanie
Skladom
2ks
Informovať sa v obchode
Popis produktu
| Napájanie | 2x CR 2032 (3 V/0,2 Ah) |
|---|---|
| Typická životnosť batérií | cca 5 rokov (vonku pri 3 aktiváciách denne) |
| Pracovná frekvencia | 868,1 MHz |
| Komunikačný dosah | cca 300 m (priama viditeľnosť) |
| Rozmery | 70 x 30 x 20 mm (77 x 47 x 28 mm vrátane striešky) |
| Stupeň krytia | IP65 |
| Prostredie podľa | STN EN 50131-1, III. vnútorné všeobecné |
| Rozsah pracovných teplôt | -10°C až +40°C |
| Relatívna vlhkosť vzduchu | 25 až 95 % |
| Ďalej spĺňa | STN EN 300220, STN EN 55022, STN EN 50130-4, STN EN 60950-1 |
Na stiahnutie
PARAMETRE EZS ZARIADENIA
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+, MERCURY |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | BEZDRÔT 868MHz EZS |
| Farba: | BIELA |
| PROSTREDIE | VONKAJŠIE |
| BATÉRIA - TYP | 3.0V - CR2032 |
| BATÉRIA - POTREBNÝ POČET [ks] | 2 |
| BATÉRIE - SÚČASŤ BALENIA | ÁNO |