JA-154E - Bezdrôtový prístupový modul s displejom, klávesnicou a RFID čítačkou
Prístupový modul s klávesnicou a RFID čítačkou umožňuje ovládanie sekcii alarmu a PG výstupov užívateľskými kódmi, RFID čipmi a kartami pomocou segmentov JA-192E, ktoré sa dajú pridávať podľa potreby (max. 20). Ovládanie PG výstupov - zariadení je možné aj bez autorizácie - podľa nastavenia systému. Menu umožňuje prehľadné ovládanie a správu sekcii, zón, PG výstupov a zobrazenie udalostí, ... Je ovládacím komponentom systému JA-100+. Pokračovať
Popis produktu
- nový typ "vybieleného" plastu
| Napájanie | 4× alkalická batéria AA 1,5 V |
|---|---|
| Typická životnosť batérií | 1 rok |
| Pracovná frekvencia | obojsmerný protokol Jablotron 868 MHz |
| Komunikačný dosah | do 200 metrov |
| Rozmery | 102 × 151 × 33 mm |
| Úroveň zabezpečenia | stupeň 2, EN 50131-1, EN 50131-3, EN 50131-6 |
| Prostredie podľa STN EN 50131-1, STN EN 50131-3 | II, vnútorné všeobecné |
| Prevádzková teplota | –10 až 40 °C |
| Podmienky prevádzky | TÚSR č. VPR - 34/2012 |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+ |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | BEZDRÔT 868MHz EZS |
| Farba: | BIELA |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| TYPY OVLÁDANIA | ČÍTAČKA + KLÁVESNICA + DISPLEJ |
| ČÍTACIA TECHNOLÓGIA | RFID (125kHz) |
| POČET VSTUPOV [ks] | 1 |
| BATÉRIA - TYP | 1.5V - AA alkalická batéria LR6 |
| BATÉRIA - POTREBNÝ POČET [ks] | 4 |
| BATÉRIE - SÚČASŤ BALENIA | NIE |
| EXTERNÉ NAPÁJANIE - SVORKY | ÁNO |