JA-155E-AN - Bezdrôtová klávesnica s displejom, RFID čítačkou a 4 segmentami - antracitová
Klávesnica je bezdrôtovým komponentom systému JABLOTRON slúžiaci na ovládanie a signalizáciu aktuálneho stavu systému. Je vybavená štyrmi segmentami. Ich popisy sa zobrazujú na LCD displeji. Výrobok je určený na inštaláciu preškoleným technikom s platným certifikátom Jablotronu. Tento výrobok je kompatibilný s ústredňami JA-102K, JA-103K, JA-107K. Pokračovať
Popis produktu
TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA
| Typ ovládacieho zariadenia | B |
|---|---|
| Napájanie | 4 ks alkalická batéria AA (LR6) 1,5 V Upozornenie: Batérie nie sú súčasťou balenia |
| Typická životnosť batérie | 1–2 roky podľa nastavenia |
| Detekcia nízkeho napätia batérií | <4,5 V |
| Menovitý odber prúdu | 245 μA |
| Maximálny odber prúdu | 115 mA |
| Príkon pri použití externého napájania | 0,5 W |
| Komunikačná frekvencia | 868,1 MHz, protokol JABLOTRON |
| Maximálny rádiofrekvenčný výkon (ERP) | <25 mW |
| Komunikačný dosah | cca 200 m (voľný terén) |
| Pracovná frekvencia RFID | 125 kHz |
| Maximálna intenzita magnetického poľa RFID | -5,4 dBμA/m (vo vzd. 10 m) |
| Rozmery | 102 x 145 x 33 mm |
| Hmotnosť (bez batérií) | 285 g |
| Klasifikácia | stupeň zabezpečenia 2 / trieda prostredia II (podľa EN 50131-1) |
| Prostredie | vnútorné všeobecné |
| Rozsah pracovných teplôt | -10 °C až +40 °C |
| Priemerná prevádzková vlhkosť | 75% RH, bez kondenzácie |
| Certifikačný orgán | Trezor Test s.r.o. (č. 3025), |
| Spĺňa | ETSI EN 300 220-1,-2, ETSI EN 300 330, EN 50130-4, EN 55032, EN IEC 62368-1, EN IEC 63000, EN 50131-1, EN 50131-3, EN 50131-5-3, EN 50131-6, |
| Podmienky prevádzky | podľa Všeobecného povolania č. VPR 03/2023 |
| Odporučená skrutka | 4 x ø 3,5 x 40 mm (zapustená hlava) |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | MERCURY |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | BEZDRÔT 868MHz EZS |
| Farba: | ČIERNA / ANTRACIT |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| TYPY OVLÁDANIA | ČÍTAČKA + KLÁVESNICA + DISPLEJ |
| ČÍTACIA TECHNOLÓGIA | RFID (125kHz) |
| POČET VSTUPOV [ks] | 1 |
| BATÉRIA - TYP | 1.5V - AA alkalická batéria LR6 |
| BATÉRIA - POTREBNÝ POČET [ks] | 4 |
| BATÉRIE - SÚČASŤ BALENIA | NIE |
| EXTERNÉ NAPÁJANIE - SVORKY | ÁNO |