JA-155M - Bezdrôtový mini magnetický detektor
Miniatúrny bezdrôtový detektor na detekciu otvorenia okien alebo dverí. Rozmery a farebné prevedenia zabezpečujú perfektné splynutie s interiérom. Ide o nástupcu detektora JA-151M. Úplne nová elektronika s obojsmernou komunikáciou ponúka bezpečnejší prenos a pohodlné nastavenie bez potreby fyzického prístupu k periférii. Inovovaná mechanická konštrukcia umožňuje jednoduchšiu montáž a manipuláciu pri výmene batérie. Výrobok je kompatibilný iba s ústredňami JA-102K, JA-103K, JA-107K, JA-152KR alebo novšími. Pokračovať
Popis produktu
| Napájanie | 1x lítiová batéria, typ CR2032, 3 V/230 mAh Upozornenie: Batéria nie je súčasťou balenia |
|---|---|
| Typická životnosť batérie | 1,5 roka |
| Detekcia nízkeho napätia batérie | <2,6 V |
| Menovitý odber prúdu | 16 µA |
| Maximálny odber prúdu | 50 mA |
| Komunikačná frekvencia | 868,1 MHz, protokol JABLOTRON |
| Maximálny rádiofrekvenčný výkon (ERP) | <25 mW |
| RF dosah | 300 m (priama viditeľnosť) |
| Rozmery detektora | 28 x 58 x 17 mm |
| Rozmery magnetu | 28 x 17 x 17 mm |
| Hmotnosť detektora (bez batérie) | 13 g |
| Hmotnosť magnetu | 16 g |
| Klasifikácia | stupeň zabezpečenia 2 / trieda prostredia II (podľa STN EN 50131-1) |
| Prostredie | vnútorné všeobecné |
| Rozsah pracovných teplôt | -10 °C až +40 °C |
| Priemerná prevádzková vlhkosť | 75% RH, bez kondenzácie |
| Certifikačný orgán | Trezor Test (č. 3025) |
| Spĺňa | STN EN IEC 63000, STN EN 50130-4, STN EN 55032, STN EN ETSI 300 220-1, -2, STN EN 50131-1, -2-6, -5-3, STN EN 62368-1 |
| Podmienky prevádzkovania podľa | Všeobecné oprávnenie ČTÚ č. VO-R/10 |
| Odporúčaná skrutka | 2x |
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+, MERCURY |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | BEZDRÔT 868MHz EZS |
| Farba: | BIELA |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| TYP DETEKCIE | MAGNET (iba otvorenie) |
| BATÉRIA - TYP | 3.0V - CR2032 |
| BATÉRIA - POTREBNÝ POČET [ks] | 1 |
| BATÉRIE - SÚČASŤ BALENIA | NIE |