JA-157J - Bezdrôtové tiesňové tlačidlo na ruku
Tiesňové tlačidlo JA-157J môže na diaľku aktivovať tiesňový poplach alebo obsluhovať rôzne zariadenia. Primárne je tlačidlo určené na personálne privolanie pomoci ako osobné tiesňové tlačidlo. Tlačidlo je komponentom systému JABLOTRON 100+. Má veľkú variabilitu uchytenia. Možno ho nosiť na ruke ako hodinky, na krku ako prívesok alebo ho možno pripevniť na montážnu plochu vďaka jednoduchej podložke. Výrobok je kompatibilný s ústredňami JA-103Kxx, JA-107Kxx. Pokračovať
Popis produktu
| Napájanie | lítiová batéria typ CR2032 (3,0 V/0,2 Ah) |
|---|---|
| Typická životnosť batérie | cca 3 roky (pri 1 aktivácii denne) |
| Pokojový odber prúdu | 6 μA |
| Maximálny odber prúdu | 40 mA |
| Komunikačná frekvencia | 868,1 MHz, protokol Jablotron |
| Maximálny rádiofrekvenčný výkon (ERP) | 5 mW |
| Komunikačný dosah | cca 300 m (priama viditeľnosť) |
| Rozmery (bez príslušenstva) | 41 x 41 x 13 mm |
| Hmotnosť (bez príslušenstva) | 20 g |
| Klasifikácia | stupeň zabezpečenia 2/trieda prostredia II (podľa EN 50131-1) |
| Prostredie | vnútorné všeobecné |
| Stupeň krytia | IP 65 |
| Rozsah pracovných teplôt | -10 °C až +40 °C |
| Priemerná prevádzková vlhkosť | 75 % RH, bez kondenzácie |
| Podmienky prevádzky | TÚSR č. VPR – 11 / 2014 |
| Certifikačný orgán | Trezor Test s.r.o. (č. 3025) |
| Spĺňa | EN 300 220-1,-2, EN 50130-4, EN 55032, EN 62368-1, EN 62311, EN 50581, EN 50131-1, EN 50131-3, EN 50131-5-3, EN 50131-6, EN 50134-2 |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+, MERCURY |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | BEZDRÔT 868MHz EZS |
| Farba: | ČIERNA / ANTRACIT |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| BATÉRIA - TYP | 3.0V - CR2032 |
| BATÉRIA - POTREBNÝ POČET [ks] | 1 |
| BATÉRIE - SÚČASŤ BALENIA | ÁNO |