JA-161PW - Bezdrôtový duálny PIR a MW detektor
Detektor JA-161PW je určený k priestorovej detekcii pohybu osôb v interiéri budov. Vďaka kombinácií PIR detekcie pohybu a mikrovlnnej MW detekcie je vysoko odolný proti falošným poplachom. Akonáhle PIR detektor zistí pohyb, mikrovlnný MW detektor overí aktiváciu PIR a ak MW detektor pohyb potvrdí, poplach je odoslaný do ústredne. Charakteristiky detekcie PIR je možné optimalizovať pomocou výmenných šošoviek. Detektor je adresovateľný a obsadzuje v zabezpečovacom systéme jednu pozíciu. Je vhodný do problematických priestorov (s krbmi, klimatizáciou, do záhradných domčekov). Pokračovať
Popis produktu
Výrobok je kompatibilný iba s ústredňami JA-102K, JA-103K, JA-107K, JA-152KR a novšími.
| Napájanie | 2x alkalická batéria, typ LR6 (AA) 1,5 V / 2,45 Ah Upozornenie: Batérie nie sú súčasť balenia. |
|---|---|
| Typická životnosť batérií | cca 2 roky |
| Detekcia nízkeho napätia | &tl;2,4 V |
| Menovitý odber prúdu | 70 µA |
| Maximálny odber prúdu | 40 mA |
| Komunikačná frekvencia | 868,1 MHz - bezdrôtový protokol JABLOTRON |
| Max. rádiofrekvenčný výkon (ERP) | &tl;25 mW |
| Doporučená instalačná výška | 2,5 m |
| Uhel detekcie PIR | 110 ° / 12 m |
| Uhel detekcie MW | 90 ° / 12 m |
| Pracovná frekvencia MW | 24,125 GHz |
| Maximálny efektívny vyžiarený výkon MW (EIRP) | 50 mW |
| Rozmery | 60 x 98 x 52 mm |
| Hmotnosť (bez batérií) | 93 g |
| Klasifikácia | stupeň zabezpečenia 2 / trieda prostredia II (podľa EN 50131-1) Pri zvýšenej imunite proti poplachom normu EN 50131-1 nespĺňa. |
| Prostredie | vnútorné všeobecné |
| Rozsah pracovných teplôt | -10 °C až +40 °C |
| Priemerná prevádzková vlhkosť | 75% RH, bez kondenzácie |
| Certifikačný orgán | Trezor Test s.r.o. (č. 3025) |
| Spĺňa normy | EN IEC 63000, EN 50130-4, EN 55032, EN 50131-1, -2-4, -5-3, -6, EN IEC 62368-1, EN ETSI 300 220-1, -2, EN ETSI 300 440 |
| Podmienky prevádzkovania podľa | Všeobecné oprávnenie ČTÚ č. VO-R/10 |
| Doporučená skrutka | 2x |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+, MERCURY |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | BEZDRÔT 868MHz EZS |
| Farba: | BIELA |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| TYP DETEKCIE | PIR+MW (pohyb + mikrovlna) |
| KATEGÓRIA ZÁBERU PIR | NORMÁLNY PIR |
| DETEKČNÝ UHOL PIR - presný [°] | 120° |
| DOSAH PIR DETEKCIE [m] | 12m |
| PET IMUNITA PIR | NIE |
| BATÉRIA - TYP | 1.5V - AA alkalická batéria LR6 |
| BATÉRIA - POTREBNÝ POČET [ks] | 2 |
| BATÉRIE - SÚČASŤ BALENIA | NIE |