JA-160PC (90) - Bezdrôtový PIR detektor pohybu s kamerou (90°)
JA-160PC (90) je pohybový PIR detektor so zabudovaným kamerovým modulom s uhlom záberu kamery 90°. Umožňuje detekovať pohyb v chránenom priestore vrátane vizuálneho potvrdenia poplachu. Kamera detektora je vybavená bleskom pre fotenie v noci. Detektor pri poplachu urobí farebné statické fotky v JPEG formáte v dvoch rozlíšeniach HQ 640×480 (VGA) a LQ 320×240 (QVGA). V prípade zaznamenania pohybu urobí sekvenciu ďalších fotografií. Tie sú uložené v internej pamäti detektora, sú odoslané aj do ústredne a odtiaľ sú posielané do osobného účtu na serveri Jablotron. Pokračovať
Popis produktu
| Kompatibilné s | F-Link 1.5.1 a vyšším |
|---|---|
| Napájanie | 2 ks alkalické batérie AA 1.5V |
| Typická životnosť | cca 2 roky |
| Komunikačné pásmo | 868,1 MHz, protokol JABLOTRON |
| Komunikačný dosah | cca 300 m (voľný terén) |
| Doporučená výška inštalácie | 2,5 m nad úrovňou podlahy |
| Uhol detekcie / detekčné pokrytie | 90°/12 m |
| Uhol zorného poľa kamery | 90° |
| Dosah blesku | max. 3 metre |
| Rozlíšenie snímok | QVGA 320x240(LQ); VGA 640x480(HQ) |
| Veľkosť snímok LQ / HQ | 2-10 kB/2-64 kB (typicky 6 kB/35 kB) |
| Čas prenosu snímky LQ do ústredne (ideálne) | do 20 sek. (10 sec.) |
| Čas prenosu snímky HQ do ústredne (ideálne) | do 130 sek. (60 sec.) |
| Typický čas prenosu fotografie na server | 15 s/GPRS; 2 s/LAN či 3G |
| Rozmery | 110 x 60 x 55 mm |
| Klasifikácia | stupeň zabezpečenia 2/Trieda prostredia II |
| Podľa | STN EN 50131-1, STN EN 50131-2-2, STN EN 50131-5-3 |
| Rozsah pracovných teplôt | -10 až +40 ° C |
| Prostredie | vnútorné všeobecné |
| Ďalej spĺňa | STN ETSI EN 300 220, STN EN 50130-4, STN EN 55022, STN EN 60950-1 |
| Podmienky prevádzkovania podľa | TÚSR č / 10 |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+, MERCURY |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | BEZDRÔT 868MHz EZS |
| Farba: | BIELA |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| TYP DETEKCIE | PIR+FOTO (pohyb + fotoaparát) |
| KATEGÓRIA ZÁBERU PIR | NORMÁLNY PIR |
| DETEKČNÝ UHOL PIR - presný [°] | 90° |
| DOSAH PIR DETEKCIE [m] | 12m |
| PET IMUNITA PIR | NIE |
| BATÉRIA - TYP | 1.5V - AA alkalická batéria LR6 |
| BATÉRIA - POTREBNÝ POČET [ks] | 2 |
| BATÉRIE - SÚČASŤ BALENIA | NIE |