JA-162PB-AN - Bezdrôtový PIR detektor pohybu a rozbitia skla - antracitový
Výrobok je bezdrôtovým komponentom systému JABLOTRON. Slúži na priestorovú detekciu pohybu osôb v interiéri budov a na detekciu rozbitia sklenených plôch tvoriacich plášť budov. Obsahuje dva nezávislé detektory (v ústredni zaberá 2 pozície). Na detekciu pohybu osôb využíva PIR senzor. Rozbitie sklenených plôch detekuje detektor trieštenia skla GBS na základe zmien tlaku vzduchu a charakteristických zvukov rozbíjania skla. Tento výrobok je kompatibilný iba s ústredňami JA-102K, JA-103K, JA-107K. Pokračovať
Popis produktu
Tento výrobok je kompatibilný iba s ústredňami JA-102K, JA-103K, JA-107K.
| Napájanie | 2x lítiová batéria CR123A (3,0 V / 1500 mAh) Upozornenie: Batérie nie sú súčasťou balenia. |
|---|---|
| Typická životnosť batérií | cca 3 roky |
| Detekcia nízkeho napätia batérií | <2,7 V |
| Kľudová spotreba prúdu | 46 uA |
| Maximálny odber prúdu | 50 mA |
| Komunikačná frekvencia | 868,1 MHz |
| Maximálny rádiofrekvenčný výkon (ERP) | <25 mW |
| RF dosah | 500 m (priama viditeľnosť) |
| Odporučená inštalačná výška | 2,2 až 2,5 m nad úrovňou podlahy |
| Detekčný uhol / vzdialenosť PIR | 90° / 12 m |
| Detekčný uhol / vzdialenosť GBS | 90° / 9 m |
| Rozmery, hmotnosť (bez batérií) | 150 x 63 x 40 mm, 135 g |
| Klasifikácia | stupeň zabezpečenia 2 / trieda prostredia II (podľa EN 50131-1) |
| Prostredie | vnútorné všeobecné |
| Rozsah pracovných teplôt | -10 °C až +40 °C |
| Priemerná prevádzková vlhkosť | 75% RH, bez kondenzácie |
| Certifikačný orgán | Trezor Test s.r.o. (č. 3025) |
| Spĺňa | ETSI EN 300 220-1,2, EN 50130-4, EN 55032, EN IEC 62368-1, EN IEC 63000, EN 50131-1, EN 50131-2-2, EN 50131-2-7-1, EN 50131-5-3, EN 50131-6 |
| Podmienky prevádzky | podľa Všeobecného povolania č. VPR 03/2023 |
| Odporučená skrutka | 2 x ø 3,5 x 40 mm (zapustená hlava) |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+, MERCURY |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | BEZDRÔT 868MHz EZS |
| Farba: | ČIERNA / ANTRACIT |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| TYP DETEKCIE | PIR+GLASS (pohyb + rozbitie skla) |
| KATEGÓRIA ZÁBERU PIR | NORMÁLNY PIR |
| DETEKČNÝ UHOL PIR - presný [°] | 90° |
| DOSAH PIR DETEKCIE [m] | 12m |
| PET IMUNITA PIR | NIE |
| BATÉRIA - TYP | 3.0V - CR123A |
| BATÉRIA - POTREBNÝ POČET [ks] | 2 |
| BATÉRIE - SÚČASŤ BALENIA | NIE |