JB-111TP - Zbernicový termostat
Základný termostat pre centrálnu aj zónovú reguláciu teploty a vlhkosti. Nezávislé spínanie kúrenia, chladenia aj ventilácie, meranie teploty podlahy s limitnou funkciou. Pohodlné nastavenie teplotného plánu z MyJABLOTRON 2, vytváranie grafov teploty aj vlhkosti a unikátne úsporné funkcie vďaka prepojeniu s alarmom. Termostat je náhradou pôvodného JA-110TP. Poskytuje celý rad nových funkcií v modernom dizajne, s komfortnou inštaláciou na krabici. Pokračovať
Popis produktu
- pre centrálnu aj zónovú reguláciu teploty a vlhkosti
- nezávislé spínanie kúrenia, chladenia aj ventilácie
- meranie teploty podlahy s limitnou funkciou
- Pohodlné nastavenie teplotného plánu z MyJABLOTRON 2
- vytváranie grafov teploty aj vlhkosti a unikátne úsporné funkcie vďaka prepojeniu s alarmom
- náhrada pôvodného JA-110TP
- poskytuje celý rad nových funkcií v modernom dizajne, s komfortnou inštaláciou na krabici
| Merací rozsah teplôt s externým senzorom | -40 až +125 °C (± 0,1 °C) |
|---|---|
| Rozsah pracovných teplôt | -10 až +50 °C |
| Merací rozsah vlhkosti | 0 až 100% |
| *Trieda regulátora teploty | I. (podľa nariadenia (EÚ) č. 813/2013) |
| *Prínos regulátorov k sezónnej | ȠS = 1% (podľa nariadenia (EU) č. 813/2013) *u oboch parametrov v konfigurácii s ústredňou |
| Napájanie | zo zbernice ústredne 12 V DC (10…15 V) |
| Menovitý odber prúdu | 5,5 mA |
| Maximálny odber prúdu | 30 mA |
| IP odolnosť | IP 31 |
| Rozmery | 82 x 82 x 22 mm |
| Hmotnosť | 101,1 g |
| Prevádzková vlhkosť | 75 % (bez kondenzácie) |
| Prostredie | vnútorné všeobecné |
| Ďalej spĺňa | EN 50130-4, EN 55032, EN IEC 63000 |
| Odporúčané skrutky | 2x ø 3,5 mm (polguľatá hlava) |
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+ |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | ZBERNICA EZS |
| Farba: | BIELA |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| TYP DETEKCIE | TERMOSTAT |