IPC2128SB-ADF28KM-I0-BLACK - 8MPx IP kamera Uniview, 2.8mm / 112°
IPC2128SB-ADF28KM-I0-BLAC SKU: 00080#S06#SK#1 Výrobca: UNIVIEW TECHNOLOGIES
Popis produktu
  • 1/2.7" CMOS senzor
  • 8MPx 3840x2160p
  • 20fps
  • F1.6
  • 0.0025 lux - LightHunter
  • vstavaný mikrofón
  • Deep-Learning
  • 120dB WDR
  • Smart IR prísvit do 40m
  • PoE napájanie a napájanie 12V DC
  • koridor mód 9:16
  • IP67
  • 3-jité streamovanie
  • microSD slot do 512GB
  • kovové prevedenie
  • ONVIF (S, G, T, M)
  • ultra motion detection
  • sabotáž
  • detekcia zvuku
ROZMERY
Výrobca: UNIVIEW
Produktová séria: UNV PRIME
Modelový rad: Prime I
Rozlíšenie [Mpx]: 8 Mpx
Rozlíšenie (detail) [px]: 3840 × 2160 px
Frame rate [fps]: 20
Citlivosť [lux]: 0.0025
WDR: 120dB True WDR
Pomer strán obrazu: 16 : 9
Počet streamov: 3
Kódovanie videa: H264, H265, Ultra 265, MJPEG
Objektív
Typ objektívu: Fix 2.8 mm
Ohnisková vzdialenosť [mm]: 2.8
Clona (F): F 1.6
Horizontálny záber [°]: 112.4°
Vertikálny záber [°]: 60,1°
Typ prísvitu: IR infra red
Dosah IR prísvitu [m]: 40 m
Inteligentné
AI analýza: Uniview SIP (Smart Intrusion Prevention)
Ochrana perimetra: Prekročenie čiary, Narušenie oblasti, Vstup do regiónu, Výstup z regiónu
Základná detekcia: Pohybová detekcia, Ultra Motion Detection, Detekcia sabotáže, Detekcia zvuku
Pokročilá analýza: Počítanie ľudí, Monitorovanie hustoty davu
Konektivita
Ethernet: 1 × RJ45 10/100 M Base-TX Ethernet
Resetovacie tlačidlo: Áno
Napájanie: PoE 802.3af - do 15.4W, 12V DC (Ø 5.5 mm)
Maximálna spotreba (W): 5
Odolnosť: Krytie IP67
Farba: ČIERNA / ANTRACIT
Materiál: Kov
Rozmery (mm) 156 × 63 × 63 mm