IPC2318LE-ADF28KM-WP - 8MPx IP kamera Uniview, 2.8mm / 111°
4MPx 1/1.8" CMOS senzor 2688x1520p, 25fps, F1.0, 0.0003 lux, Colorhunter technológia pre špičkový 24-hodinový plne farebný obraz, OwlView Wise-ISP technológia pre AI úpravu obrazu, Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG, 120dB WDR, vstavaný mikrofón, biely prísvit do 30m pre plne farebný obraz v noci, podpora MicroSD kariet do 512GB, IP67 krytie, PoE napájanie (IEEE 802.3af) alebo napájanie DC 12V±25%, ONVIF (S/G/T). Ultra motion detection pre klasifikáciu cieľa. Pokračovať
Popis produktu
- 1/1.8" CMOS senzor
- 8MPx 2688x1520p
- 25fps
- F1.0 clona pre prepustenie maximum svetla aj pri znížených svetelných podmienkach
- OwlView Wise-ISP technológia pre AI úpravu obrazu
- ColorHunter technológia pre 24/7 farebný obraz
- Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG
- 120dB WDR
- vstavaný mikrofón
- biely prísvit do 30m
- podpora MicroSD kariet do 512GB
- IP67 krytie
- PoE napájanie (IEEE 802.3af) alebo napájanie DC 12V±25%
- ONVIF protokol pre pripojenie do systémov 3. výrobcov (Onvif S/G/T)
- Ultra Motion Detection pre klasifikáciu cieľov (motorové vozidlo / človek) - použiteľné pre perimetriu (line cross / intrusion) a pohybovú detekciu
UDALOSTI
- prekročenie čiary (na základe ľudského tela alebo vozidla)
- vniknutie (na základe ľudského tela alebo vozidla)
- pohybová detekcia
- Ultra Motion Detection pre klasifikáciu cieľov (motorové vozidlo / človek) - použiteľné pre perimetriu (line cross / intrusion) a pohybovú detekciu
- sabotáž
- detekcia zvuku
Na stiahnutie
| Výrobca: | UNIVIEW |
| Produktová séria: | UNV EASY |
| Modelový rad: | EasyStar |
| Prevedenie - typ: | Tubus |
| Technológia: | IP |
| Záruka: | 3 roky |
| Senzor ['']: | 1/1.8'' progressive scan CMOS |
| Rozlíšenie [Mpx]: | 8 Mpx |
| Rozlíšenie (detail) [px]: | 3840 × 2160 px |
| Frame rate [fps]: | 20 |
| Citlivosť [lux]: | 0.0003 |
| WDR: | 120dB True WDR |
| Pomer strán obrazu: | 16 : 9 |
| Počet streamov: | 2 |
| Kódovanie videa: | H264, H265, Ultra 265, MJPEG |
| Typ objektívu: | Fix 2.8 mm |
| Ohnisková vzdialenosť [mm]: | 2.8 |
| Clona (F): | F 1.0 |
| Horizontálny záber [°]: | 111° |
| Vertikálny záber [°]: | 63° |
| Optický zoom [×]: | Nie (iba digitálny) |
| Typ prísvitu: | White biely |
| Dosah bieleho prísvitu [m]: | 30 m |
| Výstražné blikanie pri poplachu: | NIE |
| Vstavaný mikrofón: | ÁNO |
| Vstavaný reproduktor: | NIE |
| Obojsmerná audiokomunikácia: | NIE |
| Zvuková výstraha: | NIE |
| Audio vstupy a výstupy: | Nie |
| Mobilná aplikácia: | UNV-Link (iOS, Android) - end user, UNV-Link Pro (iOS, Android) - installer |
| PC VMS softvér: | UNV EZStation (Windows, Mac) |
| PC tool softvér: | UNV EZTools (Windows) |
| Web server: | ÁNO |
| Východzie prihlásenie: | admin / 123456 (zariadenie vyzve na zmenu hesla pri prvom prihlásení) |
| Východzia IP adresa: | 192.168.1.13 (DHCP klient zapnutý) |
| Porty: | UNV: 80 (HTTP aj pracovný), 443 (HTTPS), 554 (RTSP) |
| RTSP prístup: | UNV IPC Main stream: rtsp://192.168.1.13:554/unicast/c1/s0/live, UNV IPC Sub stream: rtsp://192.168.1.13:554/unicast/c1/s1/live |
| Integrácia so zariadeniami: | ONVIF (profily podľa datasheetu a FW), API, SDK |
| Ochrana perimetra: | Prekročenie čiary, Narušenie oblasti |
| Základná detekcia: | Pohybová detekcia, Ultra Motion Detection, Detekcia sabotáže, Detekcia zvuku |
| Ethernet: | 1 × RJ45 10/100 M Base-TX Ethernet |
| Bezdrôtová sieť: | NIE |
| Alarmové vstupy / výstupy: | Nie |
| Podpora MicroSD: | 512 GB |
| Resetovacie tlačidlo: | Áno |
| Napájanie: | PoE 802.3af - do 15.4W, 12V DC (Ø 5.5 mm) |
| Maximálna spotreba (W): | 3.9 |
| Odolnosť: | Krytie IP67 |
| Farba: | BIELA |
| Materiál: | Kov + grafén |
| Rozmery (mm) | 206 × 73 × 73 mm |
| Hmotnosť (g) | 480 |