IPC2318LE-ADF28KM-WP - 8MPx IP kamera Uniview, 2.8mm / 111°
IPC2318LE-ADF28KM-WP SKU: 00198#S06#SK#1 Výrobca: UNIVIEW TECHNOLOGIES
4MPx 1/1.8" CMOS senzor 2688x1520p, 25fps, F1.0, 0.0003 lux, Colorhunter technológia pre špičkový 24-hodinový plne farebný obraz, OwlView Wise-ISP technológia pre AI úpravu obrazu, Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG, 120dB WDR, vstavaný mikrofón, biely prísvit do 30m pre plne farebný obraz v noci, podpora MicroSD kariet do 512GB, IP67 krytie, PoE napájanie (IEEE 802.3af) alebo napájanie DC 12V±25%, ONVIF (S/G/T). Ultra motion detection pre klasifikáciu cieľa. Pokračovať
Popis produktu
  • 1/1.8" CMOS senzor
  • 8MPx 2688x1520p
  • 25fps
  • F1.0 clona pre prepustenie maximum svetla aj pri znížených svetelných podmienkach
  • OwlView Wise-ISP technológia pre AI úpravu obrazu
  • ColorHunter technológia pre 24/7 farebný obraz
  • Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG
  • 120dB WDR
  • vstavaný mikrofón
  • biely prísvit do 30m
  • podpora MicroSD kariet do 512GB
  • IP67 krytie
  • PoE napájanie (IEEE 802.3af) alebo napájanie DC 12V±25%
  • ONVIF protokol pre pripojenie do systémov 3. výrobcov (Onvif S/G/T)
UDALOSTI
  • prekročenie čiary (na základe ľudského tela alebo vozidla)
  • vniknutie (na základe ľudského tela alebo vozidla)
  • pohybová detekcia
  • sabotáž
Výrobca: UNIVIEW
Produktová séria: UNV EASY
Modelový rad: EasyStar
Prevedenie - typ: Tubus
Obraz a video
Senzor ['']: 1/1.8'' progressive scan CMOS
Rozlíšenie [Mpx]: 8 Mpx
Rozlíšenie (detail) [px]: 3840 × 2160 px
Frame rate [fps]: 20
Citlivosť [lux]: 0.0003
WDR: 120dB True WDR
Objektív
Typ objektívu: Fix 2.8 mm
Ohnisková vzdialenosť [mm]: 2.8
Clona (F): F 1.0
Horizontálny záber [°]: 111°
Vertikálny záber [°]: 63°
Optický zoom [×]: Nie (iba digitálny)
Prísvit
Typ prísvitu: White biely
Dosah bieleho prísvitu [m]: 30 m
Vstavaný mikrofón: ÁNO
Vstavaný reproduktor: NIE
Obojsmerná audiokomunikácia: NIE
Zvuková výstraha: NIE
Audio vstupy a výstupy: Nie
Inteligentné
Ochrana perimetra: Prekročenie čiary, Narušenie oblasti
Bezdrôtová sieť: NIE
Alarmové vstupy / výstupy: Nie
Podpora MicroSD: 512 GB
Všeobecné
Resetovacie tlačidlo: Áno
Napájanie: PoE 802.3af - do 15.4W, 12V DC (Ø 5.5 mm)
Maximálna spotreba (W): 3.9
Odolnosť: Krytie IP67
Farba: BIELA
Materiál: Kov + grafén
Rozmery (mm) 206 × 73 × 73 mm