JA-120PC (90) - Zbernicový PIR detektor pohybu s kamerou (90°)
JA-120PC (90) je pohybový PIR detektor so zabudovaným kamerovým modulom s uhlom záberu kamery 90°. Umožňuje detekovať pohyb v chránenom priestore vrátane vizuálneho potvrdenia poplachu. Kamera detektora je vybavená bleskom pre fotenie v noci. Detektor pri poplachu urobí farebné statické fotky v JPEG formáte v dvoch rozlíšeniach HQ 640×480 (VGA) a LQ 320×240 (QVGA). V prípade zaznamenania pohybu urobí sekvenciu ďalších fotografií. Tie sú uložené v internej pamäti detektora, sú odoslané aj do ústredne a odtiaľ sú posielané do osobného účtu na serveri Jablotron. Pokračovať
Popis produktu
| Napájanie | zo zbernice ústredne +12 V (9 - 15 V) |
|---|---|
| Prúdová spotreba pri zálohe (kľudová) | 5 mA |
| Prúdová spotreba pre výber kábla | 5 mA |
| Odporúčaná výška inštalácie | 2,5 m nad úrovňou podlahy |
| PIR uhol detekcie / dĺžka záberu | 90° / 12 m (základná šošovka) |
| Uhol zorného poľa kamery | 90° |
| Dosah blesku | max. 3 metre |
| Rozlíšenie kamery | QVGA 320x240 (LQ); VGA 640x480 (HQ) |
| Veľkosť fotky LQ/HQ | 2-20kB / 2-64kB (typicky 6kB / 35kB) |
| Čas prenosu fotky LQ do ústredne (typicky) | do 20 sec. (10 sec.) |
| Typický čas odovzdania fotky LQ na server | 15 s / GPRS; 2s / LAN |
| Rozsah pracovných teplôt | -10 až +40 °C |
| Rozmery, váha | 110 x 60 x 55 mm, 102g |
| Klasifikácia | stupeň 2 |
| podľa | STN EN 50131-1, STN EN 50131-2-2 |
| Prostredie podľa | STN EN 50131-1 II. vnútorné všeobecné |
| Rozsah pracovních teplot | -10 až +40 °C |
| Ďalej spĺňa | STN EN 50130-4, STN EN 55022, STN EN 50581 |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+, MERCURY |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | ZBERNICA EZS |
| Farba: | BIELA |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| TYP DETEKCIE | PIR+FOTO (pohyb + fotoaparát) |
| KATEGÓRIA ZÁBERU PIR | NORMÁLNY PIR |
| DETEKČNÝ UHOL PIR - presný [°] | 90° |
| DOSAH PIR DETEKCIE [m] | 12m |
| PET IMUNITA PIR | NIE |