JA-121PW - Zbernicový duálny PIR a MW detektor
Detektor JA-120PW je určený k priestorovej detekcii pohybu osôb v interiéri budov. Vďaka kombinácií PIR detekcie pohybu a mikrovlnnej MW detekcii je detektor vysoko odolný proti falošným poplachom. Detektor stráži ako klasický PIR detektor a akonáhle zistí pohyb v stráženom priestore, aktivuje mikrovlnný detektor, ktorý potvrdzuje predošlú aktiváciu PIR. Až po potvrdení pohybu z MW detektora je poplach odoslaný do ústredne. Charakteristiky detekcie PIR je možné optimalizovať pomocou výmenných šošoviek. Detektor obsadzuje jednu pozíciu. Pokračovať
Popis produktu
Výrobok je kompatibilný iba s ústredňami JA-102K, JA-103K, JA-107K a novšími.
| Napájanie | zo zbernice ústredne 12 V (9 ... 15 V) |
|---|---|
| Prúdvá spotreba pri zálohe (kľudová) | 5 mA |
| Prúdová spotreba pre výber kábla | 25 mA |
| Odporúčaná výška inštalácie | 2,5 m nad úrovňou podlahy |
| Úhol detekcie / detekčné pokrytie | 110° / 12 m (so základnou šošovkou) |
| Rozmery | 110 x 60 x 55 mm |
| Klasifikácia | stupeň 2 |
| podľa | STN EN 50131-1, STN EN 50131-2-2 |
| Prostredie podľa | STN EN 50131-1 II. vnútorné všeobecné |
| Rozsah pracovných teplôt | -10 až +40 °C |
| Ďalej spĺňa | STN EN 50130-4, STN EN 55022 |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+, MERCURY |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | ZBERNICA EZS |
| Farba: | BIELA |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| TYP DETEKCIE | PIR+MW (pohyb + mikrovlna) |
| KATEGÓRIA ZÁBERU PIR | NORMÁLNY PIR |
| DETEKČNÝ UHOL PIR - presný [°] | 110° |
| DOSAH PIR DETEKCIE [m] | 12m |
| PET IMUNITA PIR | NIE |