JA-150P - Bezdrôtový PIR detektor pohybu
JA-150P je bezdrôtový PIR detektor pohybu určený na ochranu interiérov prostredníctvom infrapasívnej detekcie pohybu. Charakteristiky detekcie možno optimalizovať pomocou výmenných šošoviek (JS-7902, JS-7904, JS-7910). Stupeň odolnosti proti falošným poplachom je nastaviteľný v dvoch úrovniach. Detektor komunikuje bezdrôtovo a je napájaný z batérií. Je adresovateľný a v systéme obsadzuje jednu pozíciu. Pokračovať
Popis produktu
| Napájanie | 2 x 1.5V AA alkalická batéria LR6 |
|---|---|
| Typická životnosť batérií | cca 2 roky (najdlhšie v režime smartwatch) |
| Komunikačné pásmo | 868,1 MHz, protokol JABLOTRON |
| Komunikačný dosah | cca 300 m (voľný terén) |
| Odporúčaná výška inštalácie | 2,5 m nad úrovňou podlahy |
| Úhol detekce / detekčné pokrytie | 110° / 12 m (so základnou šošovkou) |
| Rozmery | 95 x 60 x 55 mm |
| Klasifikácia | stupeň 2 podľa STN EN 50131-1, STN EN 50131-2-2 |
| Prostredie | podľa STN EN 50131-1 II. vnútorné všeobecné |
| Rozsah pracovných teplôt | -10 až +40 °C |
| Ďalej spĺňa | STN EN 50130-4, STN EN 55022 |
| Podmienky prevádzky | TÚSR č. VPR - 34/2012 |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+, MERCURY |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | BEZDRÔT 868MHz EZS |
| Farba: | BIELA |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| TYP DETEKCIE | PIR (iba pohyb) |
| KATEGÓRIA ZÁBERU PIR | NORMÁLNY PIR |
| DETEKČNÝ UHOL PIR - presný [°] | 110° |
| DOSAH PIR DETEKCIE [m] | 12m |
| PET IMUNITA PIR | NIE |
| BATÉRIA - TYP | 1.5V - AA alkalická batéria LR6 |
| BATÉRIA - POTREBNÝ POČET [ks] | 2 |
| BATÉRIE - SÚČASŤ BALENIA | NIE |