JA-180PB - Bezdrôtový PIR detektor pohybu a rozbitia skla
Detektor JA-180PB slúži k priestorovej detekcii pohybu osôb v interiéri budov a k detekcii rozbitia skiel tvoriacich plášť budov. Charakteristiky PIR detekcie možno optimalizovať pomocou výmenných šošoviek (JS-7902, JS-7904, JS-7910) a stupeň odolnosti PIR je nastaviteľný v dvoch úrovniach. Rozbitie sklenených plôch detekuje detektor rozbitia skla GBS duálnou technológiou (detekcia zmeny tlaku vzduchu sprevádzaná zvukom trieštenia skla). Citlivosť GBS detekcie je nastaviteľná. V systéme obsadzuje 2 pozície - ide teda o 2 samostatne detekujúce detektory s možnosťou priradenia do 2 sekcii - napr. POHYB (PIR) a PLÁŠŤ (GBS). Pokračovať
Popis produktu
| Napájanie PIR časti | lítiová batéria LS14500 (3,6V) BAT-3V6-AA |
|---|---|
| Napájanie GBS časti | lítiová batéria LS14250 (3,6V) BAT-3V6-½AA |
| Typická životnosť batérií | cca 3 roky (spánok PIR snímača 5 min.) |
| Komunikačné pásmo | 868.1 MHz, protokol Jablotron |
| Komunikačný dosah | cca 300 m (priama viditeľnosť) |
| Odporúčaná výška inštalácie | 2,5 m nad úrovňou podlahy |
| Úhol detekcie / detekčné pokrytie PIR snímača | 120° / 12 m (so základnou šošovkou) |
| Detekčná vzdialenosť rozbíjania skla | 9 m (sklo min. 60 x 60 cm) |
| Prostredie podľa STN EN 50131-1 | II. vnútorné všeobecné |
| Rozsah pracovných teplôt | -10 až +40 °C |
| Rozmery, váha | 110 x 60 x 55 mm, 120 g |
| Klasifikácia | STN EN 50131-1, STN EN 50131-2-2, STN EN 50131-5-3 stupeň 2 |
| Ďalej spĺňa | STN EN 300220, STN EN 50130-4, STN EN 55022, STN EN 60950-1 |
| Podmienky prevádzky | TÚSR č. VPR – 34 / 2012 |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+ |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | BEZDRÔT 868MHz EZS |
| Farba: | BIELA |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| TYP DETEKCIE | PIR+GLASS (pohyb + rozbitie skla) |
| KATEGÓRIA ZÁBERU PIR | NORMÁLNY PIR |
| DETEKČNÝ UHOL PIR - presný [°] | 120° |
| DOSAH PIR DETEKCIE [m] | 12m |
| PET IMUNITA PIR | NIE |
| BATÉRIA - TYP | 3.6V - BAT-3V6-1/2AA-LS (LS14250), 3.6V - BAT-3V6-AA-LS (LS14500) |
| BATÉRIA - POTREBNÝ POČET [ks] | 1 |
| BATÉRIE - SÚČASŤ BALENIA | NIE |