JA-151TH - Bezdrôtový detektor teploty
Na základe zmeranej teploty umožňuje ovládať kúrenie pomocou programovateľného výstupu ústredne. Všetky funkcie sa nastavujú v MyJABLOTRON, takže užívateľ môže kedykoľvek a odkiaľkoľvek všetko sledovať a ovládať. Pokračovať
Popis produktu
Pre správnu funkciu je nutné pre komunikáciu s MyJABLOTRON využívať ako GSM, tak aj LAN komunikátor. Funkcia spínania programovateľného výstupu nie je zaručené v prípade poruchy externej komunikácie alebo výpadku serverov.
- Až 2 teplomery k ústredni môžu vzdialene ovládať programovateľný výstup
- Manuálny režim riadenia teploty
- Notifikácie pri prekročení alebo nedosiahnutí nastavených teplôt
| Napájanie | lítiová batéria CR2032 (3.0 V, 220 mAh) Batéria nie je súčasťou balenia |
|---|---|
| Typická životnosť batérie | cca 2 roky |
| Komunikačné pásmo | 868,1 MHz, protokol JABLOTRON |
| Komunikačný dosah | cca 200 m (priama viditeľnosť) |
| Rozmery detektora | 55 x 27 x 16 mm |
| Rozsah pracovných teplôt | -20 ° C až +70 ° C |
| Presnosť merania v rozsahu pracovných teplôt | ± 0,5 ° C |
| Ďalej spĺňa | STN EN 60950-1, STN EN 50130-4, STN EN 55022 |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+, MERCURY |
| Farba: | BIELA |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| TYP DETEKCIE | TEPLOMER |
| BATÉRIA - TYP | 3.0V - CR2032 |
| BATÉRIA - POTREBNÝ POČET [ks] | 1 |
| BATÉRIE - SÚČASŤ BALENIA | NIE |