JB-EXT-TH-R - Bezdrôtový vonkajší detektor teploty
Bezdrôtový teplomer sa využije vo vonkajšom alebo klimaticky náročnom prostredí. V aplikácii MyJABLOTRON je možné vykresliť graf teplôt, nastaviť notifikácie teplôt alebo spínanie PG výstupov pri dosiahnutí určitej teploty. Teplomer je určený pre ústredne systému JA-100+. Meria internú teplotu a možno k nemu pripojiť externý teplotný snímač (JB-TS-PT1000), ktorý má rozsah meraných teplôt -50 °C až +200 °C. Je napájaný 1 alebo 2ks BAT-3V0-CR123A. Pokračovať
Popis produktu
| Rozsah pracovných teplôt | -25 °C až +60 °C |
|---|---|
| Prevádzková vlhkosť | 0 % - 100 % |
| Napájanie | 1 alebo 2 ks batéria 3V0-BAT-CR123A |
| Doba prevádzky s interným teplotným snímačom | cca 10 rokov pri dvoch batériách, cca 5 rokov pri jednej batérii |
| Doba prevádzky s externým teplotným snímačom | cca 4 roky pri dvoch batériách, cca 2 roky pri jednej batérii |
| Komunikačná frekvencia | 868,1 MHz |
| Rozsah meraných teplôt pre interný teplotný snímač | -25 °C až +60 °C |
| Rozsah meraných teplôt pre externý teplotný snímač | -50 °C až +200 °C |
| Krytie | IP 53 |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+, MERCURY |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | BEZDRÔT 868MHz EZS |
| Farba: | BIELA |
| PROSTREDIE | VONKAJŠIE |
| TYP DETEKCIE | TEPLOMER |
| BATÉRIA - TYP | 3.0V - CR123A |
| BATÉRIA - POTREBNÝ POČET [ks] | 2 |
| BATÉRIE - SÚČASŤ BALENIA | NIE |