JA-153E-AN - Bezdrôtový prístupový modul s klávesnicou a RFID čítačkou, antracitový
Prístupový modul s klávesnicou a RFID čítačkou umožňuje ovládanie sekcii alarmu a PG výstupov užívateľskými kódmi, RFID čipmi a kartami pomocou segmentov JA-192E-AN, ktoré sa dajú pridávať podľa potreby (max. 20). Ovládanie PG výstupov - zariadení je možné aj bez autorizácie - podľa nastavenia systému. Je ovládacím komponentom systému JA-100+. Pokračovať
Popis produktu
| Napájanie | 2 × alkalická batéria AA 1,5V (nie je v balení) |
|---|---|
| Typická životnosť batérií | 1 rok |
| Pracovná frekvencia | obojsmerný protokol Jablotron 868 MHz |
| Komunikačný dosah | do 200 metrov |
| Rozmery | 102 × 98 × 33 mm |
| Úroveň zabezpečenia | stupeň 2, EN 50131-1, EN 50131-3, EN 50131-6 |
| Prostredie podľa STN EN 50131-1, STN EN 50131-3 | II, vnútorné všeobecné |
| Prevádzková teplota | –10 až 40 °C |
| Podmienky prevádzky | TÚSR č. VPR - 34/2012 |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+, MERCURY |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | BEZDRÔT 868MHz EZS |
| Farba: | ČIERNA / ANTRACIT |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| TYPY OVLÁDANIA | ČÍTAČKA + KLÁVESNICA |
| ČÍTACIA TECHNOLÓGIA | RFID (125kHz) |
| POČET VSTUPOV [ks] | 1 |
| BATÉRIA - TYP | 1.5V - AA alkalická batéria LR6 |
| BATÉRIA - POTREBNÝ POČET [ks] | 2 |
| BATÉRIE - SÚČASŤ BALENIA | NIE |
| EXTERNÉ NAPÁJANIE - SVORKY | ÁNO |