JA-155J - univerzálny ovládač do vozidla
Výrobok je bezdrôtovým komponentom systému JABLOTRON 100+ a je určený predovšetkým na montáž do automobilov. Slúži na diaľkové ovládanie spotrebičov, napr. otváranie garážových brán. Vysielač môže byť naučený aj do multifunkčných relé (MFR) série AC-16x pre ich ovládanie podľa zvoleného režimu. Jeden vysielač môže byť naučený aj do viacerých MFR s inou funkciou. Pokračovať
Popis produktu
| Napájacie napätie | 12 až 24 V ±30 % |
|---|---|
| Odber | 5/20 mA |
| Komunikačné pásmo | 868,1 MHz, protokol Jablotron |
| Komunikačný dosah | až 300 m (priama viditeľnosť) |
| Voliteľná reakcia vstupov | 1 alebo 2 impulzy napájania |
| Rozsah pracovných teplôt | -40 °C až +85 °C |
| Rozsah skladovacích teplôt | -10 °C až +40 °C |
| Rozmery, hmotnosť | 84 x 53 x 25 mm, 120 g |
| Podmienky prevádzkovania | TÚSR č. VPR - 11/2014 |
| Ďalej spĺňa | STN EN 300220, STN EN 55022, STN EN 50130-4, STN EN 60950-1 |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+ |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | BEZDRÔT 868MHz EZS |
| Farba: | ČIERNA / ANTRACIT |
| EXTERNÉ NAPÁJANIE - SVORKY | ÁNO |