JA-152J MS II - Obojsmerný diaľkový ovládač - dvojtlačidlový
Umožňuje diaľkovo ovládať zabezpečovací systém, rôzne elektrické zariadenia či vyvolať tiesňový poplach. Potvrdenie akcie je zabezpečené spätnou optickou a akustickou odozvou. To všetko aj na viacerých systémoch JA-100+. Ak úkon prebehne v poriadku, ovládač poskytne zvukovú spätnú väzbu spolu s rozsvietením zelenej alebo červenej diódy (podľa typu úkonu). Pokračovať
Popis produktu
- Diaľkový ovládač môže byť naučený aj do multifunkčného relé typu AC-16x pre ovládanie relé podľa zvoleného režimu bez potreby ústredne JA-100+
- Ovládač je vybavený optickú a akustickou signalizáciou pre potvrdenie o vykonaní akcie.
- Jednou dvojicou tlačidiel je možné ovládať viac sekcií naraz.
- Ovládač dokáže byť naučený do viacerých systémov alebo multifunkčných relé.
- Kontroluje stav svojej batérie a indikuje jej vybitie.
- Pri trvalom stlačení tlačidla dochádza k odoslaniu aktivácie každú sekundu. Funkciu možno využiť pre predĺženie impulzu PG výstupu (napr. Postupné zaťahovanie žalúzií).
- Zvuk tlačidiel je vypínateľný.
- Funkcia uzamknutia tlačidiel.
- Rozšírené nastavenia pre súčasné stlačenie dvoch tlačidiel.
| Kompatibilita s | FW rádiového modulu JA-11xR LR6x613+ FW ústredne LJ(MD)60418+ F-Link 2.2.0+ |
| Napájanie | 1x lítiová batéria, typ CR 2032 (3,0 V/0,2 Ah), zdroj typu C podľa STN EN 50131-6 |
| Odber prúdu: | |
| - menovitý | 1,1 μA |
| - maximálny | 33 mA |
| Detekcia nízkeho napätia batérie | ≤ 2,2 V |
| Typická životnosť batérie | cca 2 roky (10 aktivácií/deň) |
| Komunikačné pásmo | 868,1 MHz, protokol JABLOTRON |
| Maximálny rádiofrekvenčný výkon (ERP) | 1,2 mW |
| Komunikačný dosah | cca 100 m (priama viditeľnosť) |
| Rozmery | 63 x 36 x 15 mm |
| Hmotnosť bez batérie | 32 g |
| Klasifikácia | stupeň zabezpečenia 2, ACE typ B, podľa: STN EN 50131-1, STN EN 50131-3, T031 |
| Prostredie | vnútorné všeobecné |
| Rozsah pracovných teplôt | -10 °C až +40 °C |
| Priemerná prevádzková vlhkosť | 75 % RH, bez kondenzácie |
| Počet unikátnych výrobných kódov | > 1 milión |
| Certifikačný orgán | Trezor Test s.r.o. (č. 3025) |
| Ďalej spĺňa | EN 300 220, EN 50130-4, EN 55032, EN 62368-1, EN 50581, EN 50131-3, EN 50131-3, EN 50131-5-3, EN 50131-6 |
| Podmienky prevádzky | podľa: TÚSR č. VPR – 11/2014 |
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+, MERCURY |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | BEZDRÔT 868MHz EZS |
| Farba: | ČIERNA / ANTRACIT |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| BATÉRIA - TYP | 3.0V - CR2032 |
| BATÉRIA - POTREBNÝ POČET [ks] | 1 |
| BATÉRIE - SÚČASŤ BALENIA | ÁNO |