JA-182J - jednosmerný diaľkový ovládač
JA-182J je určený na zapnutie / vypnutie ochrany na diaľku, aktiváciu tiesňového poplachu a ovládanie ďalších zariadení. Má zabudovanú praktickú funkciu „detský zámok“, ktorá zabraňuje nechcenému odvysielaniu povelu. Pri zapnutej funkcii je pre aktiváciu nutné stlačiť tlačidlo 2× do 1 sekundy. Stlačením oboch tlačidiel naraz možno aktivovať PANIK poplach. Pokračovať
Popis produktu
| Napájanie lítiová batéria | typ CR 2032 (3,0 V) (Zdroj typu C podľa STN EN 50131-6) |
|---|---|
| Typická životnosť batérie | cca 4 roky (5 aktivácií / deň) |
| Komunikačné pásmo | 868.1 MHz |
| Komunikačný dosah | cca 30 m (priama viditeľnosť) |
| Prostredie podľa STN EN 50131-1 | II. vnútorné všeobecné |
| Rozsah pracovných teplôt | -10°C až +40°C |
| Klasifikácia podľa STN EN 50131-1 | stupeň 2 |
| Podmienky prevádzky | TÚSR č. VPR - 34/2012 |
| Spĺňa požiadavky | STN EN 300220, STN EN 50130-4, STN EN 55022, STN EN 60950-1 |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+ |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | BEZDRÔT 868MHz EZS |
| Farba: | ČIERNA / ANTRACIT |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| BATÉRIA - TYP | 3.0V - CR2032 |
| BATÉRIA - POTREBNÝ POČET [ks] | 1 |
| BATÉRIE - SÚČASŤ BALENIA | ÁNO |