JA-154J MS II - Obojsmerný diaľkový ovládač - štvortlačidlový
Umožňuje diaľkovo ovládať zabezpečovací systém, rôzne elektrické zariadenia či vyvolať tiesňový poplach. Potvrdenie akcie je zabezpečené spätnou optickou a akustickou odozvou. To všetko aj na viacerých systémoch JA-100+. Ak úkon prebehne v poriadku, ovládač poskytne zvukovú spätnú väzbu spolu s rozsvietením zelenej alebo červenej diódy (podľa typu úkonu). Pokračovať
Popis produktu
- Diaľkový ovládač môže byť naučený aj do multifunkčného relé typu AC-16x pre ovládanie relé podľa zvoleného režimu.
- Ovládač je vybavený optickou aj akustickou signalizáciou pre potvrdenie stlačenia tlačidla. Je možné ho naučiť do viacerých systémov alebo multifunkčných relé.
- Jednou dvojicou tlačidiel je možné ovládať viac sekcií naraz. Kontroluje stav svojej batérie a indikuje jej vybitie. Pri trvalom stlačení tlačidla dochádza k odoslaniu aktivácie každú sekundu.
Funkciu možno využiť pre predĺženie impulzu PG výstupov (napr. postupné zaťahovanie žalúzií). - Zvuk tlačidiel je vypínateľný.
- Funkcia uzamknutia tlačidiel.
- Rozšírené nastavenia pre súčasné stlačenie dvoch tlačidiel.
| Kompatibilita s | FW rádiového modulu JA-11xR LR6x613+FW; ústredne LJ(MD)60416+; F-Link 2.2.0+ |
|---|---|
| Napájanie | Lítiová batéria typ CR 2032 (3,0 V / 0,2 A), zdroj typu C podľa STN EN 50131-6 |
| Typická životnosť batérie | cca 2 roky (10 aktivácii / deň) |
| Komunikačné pásmo | 868,1 MHz, protokol JABLOTRON |
| Komunikačný dosah | cca 100 m (priama viditeľnosť) |
| Rozmery | 77 mm x 36 mm x 15 mm |
| Klasifikácia | stupeň zabezpečenia 2, ACE typ B, podľa: STN EN 50131-1, STN EN 50131-3, T031 |
| Prostredie | II. vnútorné všeobecné (podľa STN EN 50131-1) |
| Rozsah pracovných teplôt | -10 °C až +40 °C |
| Ďalej spĺňa | EN 300 220-1-2, EN 50130-4, EN 55032, EN 62368-1, EN 50581, EN 50131-1, EN 50131-3, EN 50131-5-3, EN 50131-6 |
| Podmienky prevádzky | Podmienky prevádzky: TÚSR č. VPR – 11/2014 |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+, MERCURY |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | BEZDRÔT 868MHz EZS |
| Farba: | ČIERNA / ANTRACIT |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| BATÉRIA - TYP | 3.0V - CR2032 |
| BATÉRIA - POTREBNÝ POČET [ks] | 1 |
| BATÉRIE - SÚČASŤ BALENIA | ÁNO |