JB-111N - zbernicový modul signálového relé NO/NC
Poskytuje prepínací kontakt výstupného signálového relé pre ovládanie zariadenia. Modul komunikuje a je napájaný prostredníctvom zbernice. Možná je inštalácia do krabičky JA-19xPL alebo do ústredne. Modul je potrebné pomocou DIP prepínača nastaviť na správnu - totožnú hodnotu s pozíciou PG v karte "PG výstupy" v programe F-link. Pokračovať
Popis produktu
| Napájanie | zo zbernice ústredne 12 V (9-15 V) |
|---|---|
| Prúdová spotreba pri zálohe (relé rozopnuté/zopnuté) | 5 mA/25 mA |
| Prúdová spotreba pre voľbu kábla | 25 mA |
| Zaťažiteľnosť kontaktov relé: | |
| Maximálne spínané napätie | 50 V AC/60 V DC |
| Maximálny spínaný prúd | max. 2 A |
| Minimálny spínaný prúd | 10 mA |
| Rozmery | 70 x 40 x 15 mm |
| Klasifikácia | stupeň 2 podľa STN EN 50131-1, STN EN 50131-3 iba pri umiestnení modulu do krabice JA-194PL alebo JA-195PL s použitím modulu JA-111H TRB |
| Prostredie podľa | STN EN 50131-1 II. vnútorné všeobecné |
| Rozsah pracovných teplôt | -10 °C až +40 °C |
| Ďalej spĺňa | STN EN 50130-4, STN EN 55022 |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+, MERCURY |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | ZBERNICA EZS |
| Farba: | BEZ FARBY - IBA DPS |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| POČET VÝSTUPOV [ks] | 1 |