JB-118N - zbernicový 8-kanálový modul signálových relé
Poskytuje kontakty 8 kusov výstupných signálových galvanicky oddelených relé pre ovládanie (indikačných prvkov, rádiových komunikátorov, silových relé,...). Modul komunikuje a je napájaný prostredníctvom zbernice. Možná je inštalácia do krabičky JA-19xPL alebo do ústredne. Modul je potrebné pomocou DIP prepínača nastaviť na správne - totožné hodnoty s pozíciami PG v karte "PG výstupy" v programe F-link. Pokračovať
Popis produktu
| Napájanie | zo zbernice ústredne 12V (9-15 V) |
|---|---|
| Prúdová spotreba pri zálohe (relé rozopnuté/zopnuté) | 5 mA/10m A |
| Prúdová spotreba pre voľbu kábla | 10 mA |
| Maximálny prúd z výstupu +U (elektronická poistka) | max. 100 mA (pre výpočty prúdu je potrebné pripočítať všetky pripojené zariadenia) |
| Rozmery | 77 x 40 x 15 mm |
| Klasifikácia | stupeň 2 podľa STN EN 50131-1, len pri umiestnení modulu do krabice JA-194PL alebo JA-195PL s použitím modulu JA-111H TRB |
| Prostredie podľa | STN EN 50131-1 II. vnútorné všeobecné |
| Rozsah pracovných teplôt | -10 °C až +40 °C |
| Ďalej spĺňa | STN EN 50130-4, STN EN 55022, STN EN 60950-1 |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+ |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | ZBERNICA EZS |
| Farba: | BEZ FARBY - IBA DPS |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| POČET VÝSTUPOV [ks] | 8 |