JA-111I - univerzálny optický indikátor RGB
JA-111I opticky signalizuje aktiváciu niektorého zo svojich 4 vstupov rozsvietením príslušnej farebnej LED kontrolky (červená, zelená, modrá a žltá). Pri súčasnej aktivácii viacerých vstupov možno docieliť ďalšie farby. Pokračovať
Cena s DPH
11.78 €
Cena bez DPH
9.58 €
Skladom
1ks
Popis produktu
| Napájanie | 12 V (9 …15 V) |
|---|---|
| Prúdová spotreba pri zálohe (LED svieti / nesvieti) | 5 mA / 0 mA |
| Prúdová spotreba pre výber kábla | 5 mA |
| Rozmery | 62 x 36 x 27 mm |
| Prostredie podľa | STN EN 50131-1 II. vnútorné všeobecné |
| Rozsah pracovných teplôt | -10 až + 40 °C |
Na stiahnutie
PARAMETRE EZS ZARIADENIA
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-UNI prvky |
| Farba: | BIELA |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| POČET VSTUPOV [ks] | 4 |