JA-150TP - Bezdrôtový termostat
Slúži na meranie a riadenie izbovej teploty. Termostat rozširuje možnosti systému JA-100+ v oblasti domácej automatizácie jednoduchej zónovej regulácie. Na spínanie kúrenia sa používajú štandardné programovateľné výstupy ústredne. V objekte je možné inštalovať až 16 termostatov, ktoré môžu riadiť 16 nezávislých okruhov. Termostat je adresovateľný a obsadzuje jednu pozíciu v systéme. Pokračovať
Popis produktu
- Plná integrácia do aplikácie MyJABLOTRON = prehľad o aktuálnom stave teploty a ovládanie termostatu na diaľku
- Automatické prepnutie na ekonomickú teplotu pri zaistení
- Režim týždenného kalendára
- Možnosť prepnutia na manuálne nastavenie teploty
- Možnosť vypnutia v prípade, že objekt má byť len temperovaný
- Blokovanie kúrenia pri otvorenom okne
- Report v prípade prehriatia alebo zamrznutia
- Jednoduché ovládanie kolieskom
- Graf histórie teploty
| Napájanie | 2 ks 1,5V AA Batérie/ 2400 mAh Upozornenie: Batérie nie sú súčasťou balenia |
|---|---|
| Typická životnosť | 2 roky |
| Komunikačné pásmo | 868,1 MHz, protokol JABLOTRON |
| Komunikačný dosah | cca 300 m (voľný terén) |
| Doporučená inštalačná výška | 1,5 m nad úrovňou podlahy |
| Rozsah pracovných teplôt | -10 až +70 ° C |
| Presnosť merania v rozsahu pracovných teplôt | ±0,1 ° C |
| - Ďalej spĺňa | STN EN 50130-4, STN EN 55022 |
| Rozmery | 66 x 90 x 22 mm |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+ |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | BEZDRÔT 868MHz EZS |
| Farba: | BIELA |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| TYP DETEKCIE | TERMOSTAT |
| BATÉRIA - TYP | 1.5V - AA alkalická batéria LR6 |
| BATÉRIA - POTREBNÝ POČET [ks] | 2 |
| BATÉRIE - SÚČASŤ BALENIA | NIE |