IPC2128LE-ADF28KM-H-BLACK - 8MPx IP kamera Uniview, 2.8mm / 99°
IPC2128LE-ADF28KM-H-BLACK SKU: 00175#S06#SK#1 Výrobca: UNIVIEW TECHNOLOGIES
8Mpx 3840×2160p, 20 fps, 0.005lux, H.265, Ultra 265, H264, MJPEG, PoE, vstavaný mikrofón, Smart IR do 50m, slot na MicroSD do 512GB, krytie IP67, prepäťová ochrana 4kV, ONVIF protokol pre prepojenie so zariadeniami s podporou ONVIF. Pokračovať
Popis produktu
  • 1/2.8" CMOS senzor
  • 8Mpx 3840×2160p
  • 20 fps
  • 0.005lux
  • F1.6
  • H.265, Ultra 265, H264, MJPEG
  • PoE napájanie a napájanie 12V DC
  • vstavaný mikrofón,
  • Smart IR do 50m
  • slot na MicroSD do 512GB
  • krytie IP67
  • prepäťová ochrana 4kV
  • ONVIF protokol (S, G, T)
UDALOSTI
  • prekročenie čiary (založené na detekcii ľudského tela)
  • detekcia vniknutia (na základe detekcie ľudského tela)
  • Detekcia pohybu
  • Ultra Motion Detection
  • Alarm manipulácie
  • Detekcia zvuku
ROZMERY
Výrobca: UNIVIEW
Produktová séria: UNV EASY
Modelový rad: EasyStar
Rozlíšenie [Mpx]: 8 Mpx
Rozlíšenie (detail) [px]: 3840 × 2160 px
Frame rate [fps]: 20
WDR: 120dB True WDR
Pomer strán obrazu: 16 : 9
Počet streamov: 2
Kódovanie videa: H264, H265, Ultra 265, MJPEG
Objektív
Typ objektívu: Fix 2.8 mm
Ohnisková vzdialenosť [mm]: 2.8
Clona (F): F 1.6
Horizontálny záber [°]: 98,7°
Vertikálny záber [°]: 53,9°
Typ prísvitu: IR infra red
Dosah IR prísvitu [m]: 50 m
Inteligentné
Ochrana perimetra: Prekročenie čiary, Narušenie oblasti
Bezdrôtová sieť: NIE
Alarmové vstupy / výstupy: Nie
Podpora MicroSD: NIE
Všeobecné
Resetovacie tlačidlo: Áno
Napájanie: PoE 802.3af - do 15.4W, 12V DC (Ø 5.5 mm)
Maximálna spotreba (W): 6.9
Odolnosť: Krytie IP67
Farba: ČIERNA / ANTRACIT
Materiál: Kov
Rozmery (mm) 190×73×71 mm