IPC6412LR-X5UPW-VG - 2MPx WiFi PTZ kamera Uniview, 2.7~13.5mm / 107°~31°
Vnútorná WiFi PTZ IP kamera, 1/2.7" CMOS senzor, 2MPx 1920x1080p, 30fps, F1.2, 0.003 lux, WiFi, ethernet RJ45, 5x optický zoom, 2.7-13.5mm objektív = 107°-31°, AutoFocus, 120dB WDR, IR 30m, PoE napájanie a napájanie 12V DC, microSD slot do 512GB, vstavaný mikrofón a reproduktor, SIP a UMD analýza, ONVIF (S, G, T), 4kV prepäťová ochrana. Pokračovať
Popis produktu
- Vnútorná WiFi PTZ IP kamera
- 1/2.7" CMOS senzor
- 2MPx 1920x1080p
- 30fps
- F1.2
- 0.003 lux
- WiFi
- ethernet RJ45
- 5x optický zoom
- 2.7-13.5mm objektív = 107°-31°
- AutoFocus
- 120dB WDR
- IR 30m
- PoE napájanie a napájanie 12V DC
- microSD slot do 512GB
- vstavaný mikrofón a reproduktor
- SIP a UMD analýzy
- ONVIF (S, G, T)
- 4kV prepäťová ochrana
| Inteligentný | ||||||||
| Detekcia výnimiek | Objekt odstránený, Objekt ponechaný vzadu, Zmena scény, Detekcia rozostrenia | |||||||
| Smart Intrusion Prevention | Detekcia krížovej čiary, detekcia narušenia, detekcia vstupu do oblasti, detekcia opustenia oblasti (podpora filtrovania falošných poplachov a klasifikácie ľudí, nemotorových vozidiel a vozidiel) | |||||||
| Udalosti | ||||||||
| Základná detekcia | Detekcia pohybu, Alarm manipulácie, Detekcia zvuku, Objekt odstránený, Objekt ponechaný vzadu, Zmena scény, Detekcia rozostrenia | |||||||
Na stiahnutie
| Výrobca: | UNIVIEW |
| Produktová séria: | UNV EASY |
| Modelový rad: | EasyPTZ |
| Prevedenie - typ: | PTZ |
| Technológia: | IP |
| Záruka: | 3 roky |
| Senzor ['']: | 1/2.7'' progressive scan CMOS |
| Rozlíšenie [Mpx]: | 2 Mpx |
| Rozlíšenie (detail) [px]: | 1920 × 1080 px |
| Frame rate [fps]: | 30 |
| Citlivosť [lux]: | 0.003 |
| WDR: | 120dB True WDR |
| Pomer strán obrazu: | 16 : 9 |
| Počet streamov: | 3 |
| Kódovanie videa: | H264, H265, Ultra 265, MJPEG |
| Typ objektívu: | PTZ otočný so zoomom |
| Ohnisková vzdialenosť [mm]: | 2,7~13,5 |
| Clona (F): | F 1.2 |
| Horizontálny záber [°]: | 106,9°~30,6° |
| Vertikálny záber [°]: | 56,0°~17,7° |
| Optický zoom [×]: | 5 × |
| Typ prísvitu: | IR infra red |
| Dosah IR prísvitu [m]: | 30 m |
| Výstražné blikanie pri poplachu: | NIE |
| Vstavaný mikrofón: | ÁNO |
| Vstavaný reproduktor: | ÁNO |
| Obojsmerná audiokomunikácia: | ÁNO |
| Zvuková výstraha: | ÁNO |
| Audio vstupy a výstupy: | Nie |
| Mobilná aplikácia: | UNV-Link (iOS, Android) - end user, UNV-Link Pro (iOS, Android) - installer |
| PC VMS softvér: | UNV EZStation (Windows, Mac) |
| PC tool softvér: | UNV EZTools (Windows) |
| Web server: | ÁNO |
| Východzie prihlásenie: | admin / 123456 (zariadenie vyzve na zmenu hesla pri prvom prihlásení) |
| Východzia IP adresa: | 192.168.1.13 (DHCP klient zapnutý) |
| Porty: | UNV: 80 (HTTP aj pracovný), 443 (HTTPS), 554 (RTSP) |
| RTSP prístup: | UNV IPC Main stream: rtsp://192.168.1.13:554/unicast/c1/s0/live, UNV IPC Sub stream: rtsp://192.168.1.13:554/unicast/c1/s1/live |
| Integrácia so zariadeniami: | ONVIF (profily podľa datasheetu a FW), API, SDK |
| AI analýza: | Uniview SIP (Smart Intrusion Prevention) |
| Ochrana perimetra: | Prekročenie čiary, Narušenie oblasti, Vstup do regiónu, Výstup z regiónu |
| Základná detekcia: | Pohybová detekcia, Detekcia sabotáže, Detekcia zvuku, Detekcia zmeny scény |
| Pokročilá analýza: | Zanechanie objektu, Zmiznutie objektu |
| Ethernet: | 1 × RJ45 10/100 M Base-TX Ethernet |
| Bezdrôtová sieť: | WiFi |
| Alarmové vstupy / výstupy: | 1 vstup / 1 výstup |
| Podpora MicroSD: | 512 GB |
| Resetovacie tlačidlo: | Áno |
| Napájanie: | PoE+ 802.3at - do 30W |
| Maximálna spotreba (W): | 15 |
| Farba: | BIELA |
| Materiál: | Plast |
| Rozmery (mm) | Ø 129 x 143,6 mm |
| Hmotnosť (g) | 760 |