IPC9312LFW-AF28-2X4 - 2MPx duálna IP PTZ kamera Uniview, 2.8mm / 102° + 2.8~12mm / 107°~30.6°
1/2.8" CMOS senzory, 2MPx 1920x1080p, 25fps, 4x zoom (PTZ), 2.8-12mm objektív (PTZ) = 106.6°-30.6°, 2.8mm objektív (fix) = 102.4°, AutoFocus, 120dB WDR (fix), dWDR (PTZ), IR 50m a biely prísvit 10m (PTZ), IR 10m (fix), vstavaný mikrofón a reproduktor, PoE, LightHunter, výstražné biele svetlo, microSD slot do 512GB. Pokračovať
Popis produktu
PTZ kamera:
- 1/2.8" CMOS senzor
- 2MPx 1920x1080p
- 25fps
- 2.8-12mm objektív = 106.6°-30.6°
- 0.002lux (LightHunter)
- AutoFocus
- 345° otáčanie
- od -10 do 100° sklápanie
- dWDR
- IR 50m
- biely prísvit do 10m
Fixná kamera:
- 1/2.8" CMOS senzor
- 2MPx 1920x1080p
- 25fps
- 2.8mm objektív = 102.4°
- 0.002lux (LightHunter)
- 120dB WDR
- možnosť vertikálneho sklápania pre vhodné nastavenie scény
- IR 10m
Spoločné parametre:
- 2x mikrofón
- reproduktor
- microSD slot do 512GB
- IP66
- H265, H264, ultra265, MJPEG
- 2kV prepäťová ochrana
- napájanie 12V DC alebo PoE+ (802.3at - 30W) napájanie
- max. spotreba 16W
- hmotnosť 1.03kg
- pracovná teplota od -20°C do 60°C
- obojsmerná audio komunikácia
- horizontálne aj vertikálne uchytenie bez nutnosti dokúpenia ďalšieho držiaka
UDALOSTI
- narušenie oblasti (podpora filtrovania falošných poplachov a klasifikácie ľudí, nemotorových vozidiel a vozidiel)
- vstup do regiónu (podpora filtrovania falošných poplachov a klasifikácie ľudí, nemotorových vozidiel a vozidiel)
- výstup z regiónu (podpora filtrovania falošných poplachov a klasifikácie ľudí, nemotorových vozidiel a vozidiel)
- prekročenie čiary (podpora filtrovania falošných poplachov a klasifikácie ľudí, nemotorových vozidiel a vozidiel)
- detekcia pohybu
Na stiahnutie
| Výrobca: | UNIVIEW |
| Produktová séria: | UNV EASY |
| Modelový rad: | EasyPTZ |
| Prevedenie - typ: | PTZ |
| Technológia: | IP |
| Záruka: | 3 roky |
| Senzor ['']: | 1/2.8'' progressive scan CMOS |
| Rozlíšenie [Mpx]: | 2 Mpx |
| Rozlíšenie (detail) [px]: | 1920 × 1080 px |
| Frame rate [fps]: | 25 |
| Citlivosť [lux]: | 0.002 |
| WDR: | Digital WDR, 120dB True WDR |
| Pomer strán obrazu: | 16 : 9 |
| Počet streamov: | 2 |
| Kódovanie videa: | H264, H265, Ultra 265, MJPEG |
| Typ objektívu: | PTZ otočný so zoomom + Fixný objektív pre plošné monitorovanie |
| Ohnisková vzdialenosť [mm]: | 2.8mm + 2.8~12mm |
| Clona (F): | F 1.6 |
| Horizontálny záber [°]: | 102,4° + 106.6°~30.6° |
| Vertikálny záber [°]: | 54,9° + 56.5°~17.4° |
| Optický zoom [×]: | 4 × |
| Typ prísvitu: | HybridLight (IR + White) |
| Dosah IR prísvitu [m]: | 50 m |
| Dosah bieleho prísvitu [m]: | 10 m |
| Výstražné blikanie pri poplachu: | NIE |
| Vstavaný mikrofón: | ÁNO |
| Vstavaný reproduktor: | ÁNO |
| Obojsmerná audiokomunikácia: | ÁNO |
| Zvuková výstraha: | ÁNO |
| Audio vstupy a výstupy: | Nie |
| Mobilná aplikácia: | UNV-Link (iOS, Android) - end user, UNV-Link Pro (iOS, Android) - installer |
| PC VMS softvér: | UNV EZStation (Windows, Mac) |
| PC tool softvér: | UNV EZTools (Windows) |
| Web server: | ÁNO |
| Východzie prihlásenie: | admin / 123456 (zariadenie vyzve na zmenu hesla pri prvom prihlásení) |
| Východzia IP adresa: | 192.168.1.13 (DHCP klient zapnutý) |
| Porty: | UNV: 80 (HTTP aj pracovný), 443 (HTTPS), 554 (RTSP) |
| RTSP prístup: | UNV IPC Main stream: rtsp://192.168.1.13:554/unicast/c1/s0/live, UNV IPC Sub stream: rtsp://192.168.1.13:554/unicast/c1/s1/live |
| Integrácia so zariadeniami: | ONVIF (profily podľa datasheetu a FW), API, SDK |
| AI analýza: | Uniview SIP (Smart Intrusion Prevention) |
| Ochrana perimetra: | Prekročenie čiary, Narušenie oblasti, Vstup do regiónu, Výstup z regiónu |
| Základná detekcia: | Pohybová detekcia, Detekcia zvuku |
| Ethernet: | 1 × RJ45 10/100 M Base-TX Ethernet |
| Bezdrôtová sieť: | NIE |
| Alarmové vstupy / výstupy: | Nie |
| Podpora MicroSD: | 512 GB |
| Resetovacie tlačidlo: | Áno |
| Odolnosť: | Krytie IP66 |
| Farba: | BIELA |
| Materiál: | Plast |
| Rozmery (mm) | 192 x 134 x 302mm ALEBO 154 x 134 x 363 mm |
| Hmotnosť (g) | 1030 |