IPC9312LFW-AF28-2X4 - 2MPx duálna IP PTZ kamera Uniview, 2.8mm / 102° + 2.8~12mm / 107°~30.6°
IPC9312LFW-AF28-2X4 SKU: 00113#S06#SK#1 EAN: 8594203434967 Výrobca: UNIVIEW TECHNOLOGIES
1/2.8" CMOS senzory, 2MPx 1920x1080p, 25fps, 4x zoom (PTZ), 2.8-12mm objektív (PTZ) = 106.6°-30.6°, 2.8mm objektív (fix) = 102.4°, AutoFocus, 120dB WDR (fix), dWDR (PTZ), IR 50m a biely prísvit 10m (PTZ), IR 10m (fix), vstavaný mikrofón a reproduktor, PoE, LightHunter, výstražné biele svetlo, microSD slot do 512GB. Pokračovať
Popis produktu
PTZ kamera:
  • 1/2.8" CMOS senzor
  • 2MPx 1920x1080p
  • 25fps
  • 2.8-12mm objektív = 106.6°-30.6°
  • 0.002lux (LightHunter)
  • AutoFocus
  • 345° otáčanie
  • od -10 do 100° sklápanie
  • dWDR
  • IR 50m
  • biely prísvit do 10m
Fixná kamera:
  • 1/2.8" CMOS senzor
  • 2MPx 1920x1080p
  • 25fps
  • 2.8mm objektív = 102.4°
  • 0.002lux (LightHunter)
  • 120dB WDR
  • možnosť vertikálneho sklápania pre vhodné nastavenie scény
  • IR 10m
Spoločné parametre:
  • 2x mikrofón
  • reproduktor
  • microSD slot do 512GB
  • IP66
  • H265, H264, ultra265, MJPEG
  • 2kV prepäťová ochrana
  • napájanie 12V DC alebo PoE+ (802.3at - 30W) napájanie
  • max. spotreba 16W
  • hmotnosť 1.03kg
  • pracovná teplota od -20°C do 60°C
  • obojsmerná audio komunikácia
  • horizontálne aj vertikálne uchytenie bez nutnosti dokúpenia ďalšieho držiaka
UDALOSTI
  • detekcia pohybu
Na stiahnutie
Kategória
Výrobca: UNIVIEW
Produktová séria: UNV EASY
Modelový rad: EasyPTZ
Prevedenie - typ: PTZ
Obraz a video
Senzor ['']: 1/2.8'' progressive scan CMOS
Rozlíšenie [Mpx]: 2 Mpx
Rozlíšenie (detail) [px]: 1920 × 1080 px
Frame rate [fps]: 25
Citlivosť [lux]: 0.002
WDR: Digital WDR, 120dB True WDR
Objektív
Typ objektívu: PTZ otočný so zoomom + Fixný objektív pre plošné monitorovanie
Ohnisková vzdialenosť [mm]: 2.8mm + 2.8~12mm
Clona (F): F 1.6
Horizontálny záber [°]: 102,4° + 106.6°~30.6°
Vertikálny záber [°]: 54,9° + 56.5°~17.4°
Optický zoom [×]: 4 ×
Prísvit
Typ prísvitu: HybridLight (IR + White)
Dosah IR prísvitu [m]: 50 m
Dosah bieleho prísvitu [m]: 10 m
Vstavaný mikrofón: ÁNO
Vstavaný reproduktor: ÁNO
Obojsmerná audiokomunikácia: ÁNO
Zvuková výstraha: ÁNO
Audio vstupy a výstupy: Nie
Inteligentné
AI analýza: Uniview SIP (Smart Intrusion Prevention)
Ochrana perimetra: Prekročenie čiary, Narušenie oblasti, Vstup do regiónu, Výstup z regiónu
Základná detekcia: Pohybová detekcia, Detekcia zvuku
Konektivita
Ethernet: 1 × RJ45 10/100 M Base-TX Ethernet
Bezdrôtová sieť: NIE
Alarmové vstupy / výstupy: Nie
Podpora MicroSD: 512 GB
Všeobecné
Resetovacie tlačidlo: Áno
Odolnosť: Krytie IP66
Farba: BIELA
Materiál: Plast
Rozmery (mm) 192 x 134 x 302mm ALEBO 154 x 134 x 363 mm