IPC6422SR-X25-VF-B - 2MPx IP PTZ kamera Uniview, 5~125mm / 54°~2.7°
1/2.8" CMOS senzor, 2MPx 1920x1080p, 60 fps, 0.001 lux - LightHunter. 25x optický zoom = záber 54.4°-2.7°, Smart IR do 100m, 120dB WDR, napájanie PoE+ 802.3at alebo 12V DC, spotreba max. 21W, microSD slot do 512GB, presné a rýchle zaostrovanie, IP67, IK10 antivandal, 6kV prepäťová ochrana, ONVIF (S, G, T, M), SIP a UMD analýzy, 3 streamy, súčasťou balenia "L" konzola. Pokračovať
Popis produktu
- 1/2.8" CMOS senzor
- 2MPx 1920x1080p
- 60 fps
- 0.001 lux - LightHunter
- 25x optický zoom
- 5~125mm = záber 54.4°-2.7°
- F1.5~F4,0
- Smart IR do 100m
- 120dB WDR
- napájanie PoE+ 802.3at alebo 12V DC
- spotreba max. 21W
- microSD slot do 512GB
- presné a rýchle zaostrovanie
- IP67
- IK10 antivandal
- 6kV prepäťová ochrana
- ONVIF (S, G, T, M)
- SIP a UMD analýzy
- 3 streamy
- súčasťou balenia "L" konzola
| Inteligentný | ||||||||
| Detekcia výnimiek | Objekt odstránený, objekt ponechaný za sebou | |||||||
| Počítanie ľudí | Podporujte počítanie toku ľudí a monitorovanie hustoty davu | |||||||
| Smart Intrusion Prevention | Detekcia krížovej čiary, detekcia narušenia, detekcia vstupu do oblasti, detekcia opustenia oblasti (podpora filtrovania falošných poplachov a klasifikácie ľudí, nemotorových vozidiel a vozidiel) | |||||||
| Udalosti | ||||||||
| Základná detekcia | Detekcia pohybu, Alarm manipulácie, Detekcia zvuku, Objekt odstránený, Objekt ponechaný vzadu | |||||||
Na stiahnutie
| Výrobca: | UNIVIEW |
| Produktová séria: | UNV PRIME |
| Modelový rad: | PrimePTZ |
| Prevedenie - typ: | PTZ |
| Technológia: | IP |
| Záruka: | 3 roky |
| Senzor ['']: | 1/2.8'' progressive scan CMOS |
| Rozlíšenie [Mpx]: | 2 Mpx |
| Rozlíšenie (detail) [px]: | 1920 × 1080 px |
| Frame rate [fps]: | 60 |
| Citlivosť [lux]: | 0.001 |
| WDR: | 120dB True WDR |
| Pomer strán obrazu: | 16 : 9 |
| Počet streamov: | 3 |
| Kódovanie videa: | H264, H265, Ultra 265, MJPEG |
| Typ objektívu: | PTZ otočný so zoomom |
| Ohnisková vzdialenosť [mm]: | 5~125 |
| Clona (F): | F 1.5 |
| Horizontálny záber [°]: | 54,37° ~ 2,68° |
| Vertikálny záber [°]: | 32,23° ~ 1,51° |
| Optický zoom [×]: | 25 × |
| Typ prísvitu: | IR infra red |
| Dosah IR prísvitu [m]: | 100 m |
| Výstražné blikanie pri poplachu: | NIE |
| Vstavaný mikrofón: | NIE |
| Vstavaný reproduktor: | NIE |
| Obojsmerná audiokomunikácia: | NIE |
| Zvuková výstraha: | NIE |
| Audio vstupy a výstupy: | 1 vstup / 1 výstup |
| Mobilná aplikácia: | UNV-Link (iOS, Android) - end user, UNV-Link Pro (iOS, Android) - installer |
| PC VMS softvér: | UNV EZStation (Windows, Mac) |
| PC tool softvér: | UNV EZTools (Windows) |
| Web server: | ÁNO |
| Východzie prihlásenie: | admin / 123456 (zariadenie vyzve na zmenu hesla pri prvom prihlásení) |
| Východzia IP adresa: | 192.168.1.13 (DHCP klient zapnutý) |
| Porty: | UNV: 80 (HTTP aj pracovný), 443 (HTTPS), 554 (RTSP) |
| RTSP prístup: | UNV IPC Main stream: rtsp://192.168.1.13:554/unicast/c1/s0/live, UNV IPC Sub stream: rtsp://192.168.1.13:554/unicast/c1/s1/live |
| Integrácia so zariadeniami: | ONVIF (profily podľa datasheetu a FW), API, SDK |
| AI analýza: | Uniview SIP (Smart Intrusion Prevention) |
| Ochrana perimetra: | Prekročenie čiary, Narušenie oblasti, Vstup do regiónu, Výstup z regiónu |
| Základná detekcia: | Pohybová detekcia, Detekcia sabotáže, Detekcia zvuku |
| Pokročilá analýza: | Počítanie ľudí, Monitorovanie hustoty davu, Zanechanie objektu, Zmiznutie objektu |
| Ethernet: | 1 × RJ45 10/100 M Base-TX Ethernet |
| Bezdrôtová sieť: | NIE |
| BNC ROZHRANIE CCTV | 1 × BNC konektor - samec |
| Alarmové vstupy / výstupy: | 2 vstupy / 1 výstup |
| Podpora MicroSD: | 512 GB |
| Resetovacie tlačidlo: | Áno |
| Napájanie: | PoE+ 802.3at - do 30W |
| Maximálna spotreba (W): | 21 |
| Odolnosť: | Krytie IP67, Ochrana IK10 |
| Farba: | BIELA |
| Materiál: | Kov + plast |
| Rozmery (mm) | Ø 162 x 295 mm |
| Hmotnosť (g) | 3050 |