JA-110N-DIN - zbernicový modul silového relé NO/NC na DIN lištu
Poskytuje prepínací kontakt výstupného silového relé pre ovládanie zariadenia priamo z elektrického rozvádzača. Modul komunikuje a je napájaný prostredníctvom zbernice. Do systému sa učí ako periféria a obsadzuje 1 pozíciu. Pokračovať
Cena na vyžiadanie
Skladom
3ks
Informovať sa v obchode
Popis produktu
| Napájanie | zo zbernice ústredne 12 V (9 …15 V) |
|---|---|
| Prúdová spotreba pri zálohe (relé rozopnuté/zopnuté) | 5 mA / 45 mA |
| Prúdová spotreba pre výber kábla | 45 mA |
| Zaťažiteľnosť kontaktov relé (galvanicky aj bezpečnostne oddelené od zbernice) - trieda ochrany II: | |
| Maximálne spínané napätie | 250 V AC / 24V DC |
| Odporová záťaž (cosφ=1) | max.16 A |
| Indukčná, kapacitná záťaž (cosφ=0,4) | max. 8 A |
| Halogénové osvetlenie | max. 1000 W |
| Jednosmerný DC | 384 W |
| Minimálny DC spínaný výkon | 0.5 W |
| Prierez pripájaných vodičov | max. 2 x 1,5 mm2 max. 1 x 2,5 mm2 |
| Rozmery | 90 x 64 x 18 mm |
| Prostredie | vnútorné všeobecné |
| Rozsah pracovných teplôt | -10 až + 40 °C |
| Krytie | IP-20 |
| Ďalej spĺňa | STN EN 50130-4, STN EN 55022, STN EN 60950-1 DIN lišta EN60715 |
Na stiahnutie
PARAMETRE EZS ZARIADENIA
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+ |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | ZBERNICA EZS |
| Farba: | BIELA |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| POČET VÝSTUPOV [ks] | 1 |