JA-111H-AD TRB - zbernicový modul pre pripojenie ovládacieho zariadenia
Slúži na pripojenie ovládacieho zariadenia s kontaktnými alebo impulznými výstupmi do systému JA-100+ a poskytuje zariadenie napájanie zo zbernice alarmu. 1. vstup modulu má pevnú reakciu Sabotáž, 2. vstup má niekoľko druhov reakcií na zmenu ochrany a 3. slúži k hláseniu poruchy zariadenia, alebo ako ďalší ovládací vodič s pevnou reakciou „Vypni ochranu“. Modulom možno ovládať PG výstupy. Má impulznú aktiváciu pre 2-vodičové ovládanie aj stavovú aktiváciu pre 1-vodičové ovládanie. Pokračovať
Popis produktu
| Kompatibilný s | F-Link 1.4.0 a vyšším |
|---|---|
| Napájanie | zo zbernice ústredne 12 V (9…15 V) |
| Prúdová spotreba pri zálohe (pokojová) | 5 mA + spotreba ovládacieho zariadenia |
| Prúdová spotreba pre voľbu kábla | 12 mA + spotreba ovládacieho zariadenia |
| Maximálne prípustné zaťaženie pripojeným ovládačom | 50 mA |
| Rozmery | 16 x 30 x 12 mm |
| Klasifikácia | stupeň zabezpečenia 2 / trieda prostredia II podľa: STN EN 50131-1, STN EN 50131-3 |
| Rozsah pracovných teplôt | -10 až +40 °C |
| Ďalej spĺňa | STN EN 50130-4, STN EN 55022 |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+ |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | ZBERNICA EZS |
| Farba: | BEZ FARBY - IBA DPS |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ, VONKAJŠIE |
| POČET VSTUPOV [ks] | 3 (pripojenie 1 zariadenia) |