JA-118M - zbernicový modul pre pripojenie 8 magnetických kontaktov otvorenia
Umožňuje pripojenie až 8 magnetických kontaktov otvorenia do zbernice systému JA-100+. Zapojenie možno voliť do rozpínacej slučky, jednoducho vyváženej slučky (R = 1 kΩ), alebo slučky aktivovanej opakovanými impulzmi (roleta). Spôsob zapojenia je možné zvoliť pre každý vstup samostatne. Maximálna dĺžka 1 slučky je 100m. V systéme obsadzuje 8 pozícií. Pokračovať
Popis produktu
| Napájanie | zo zbernice ústredne 12 V (9-15 V) |
|---|---|
| Prúdová spotreba pri zálohe (kľudová)* | 5 mA |
| Prúdová spotreba pre výber kábla (všetky vstupy zopnuté) | 15 mA |
| Rozmery | 50 x 38 x 14 mm |
| Klasifikácia bezpečnosti | stupeň 2 |
| podľa | STN EN 50131-1, STN EN 50131-3 |
| Prostredie podľa | STN EN 50131-1 II. vnútorné všeobecné |
| Rozsah pracovných teplôt | -10 až +40 °C |
| Ďalej spĺňa | STN EN 50130-4, STN EN 55022 |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+, MERCURY |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | ZBERNICA EZS |
| Farba: | BEZ FARBY - IBA DPS |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| POČET VSTUPOV [ks] | 8 |