JA-116H - zbernicový expandér pre pripojenie 16 detektorov
Modul umožňuje napájanie a priradenie až 16 detektorov s kontaktnými výstupmi do zbernice systému JA-100+. Spôsob zapojenia je možné zvoliť pre každý vstup samostatne. Zapojenie je možné do spínacej aj rozpínacej slučky, jednoducho alebo dvojito vyváženej. Modul je možné umiestniť priamo do ústredne JA-107KY(KRY). V systéme obsadzuje 16 pozícií. Pokračovať
Popis produktu
| Napájenie zo zbernice ústredne | 12 V (9-15 V) |
|---|---|
| Prúdová spotreba expandéra (všetky vstupy zopnuté) | 25 mA * k prúdovej spotrebe samotného expandéra je potrebné pripočítať spotrebu zariadení pripojených k +U a GND výstupom |
| Max. prípustné zaťaženie jedného +U GND výstupu | 100mA |
| Max. prípustné zaťaženie všetkých +U GND výstupov | 4x100mA |
| Rozmery | 102 x 66 x 20 mm |
| Klasifikácia bezpečnosti | stupeň 2 podľa STN EN 50131-1, STN EN 50131-3 |
| Prostredie podľa | STN EN 50131-1 II. vnútorné všeobecné |
| Rozsah pracovných teplôt | -10 až +40 °C |
| Ďalej spĺňa | STN EN 50130-4, STN EN 55022 |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+ |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | ZBERNICA EZS |
| Farba: | BEZ FARBY - IBA DPS |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| POČET VSTUPOV [ks] | 16 |