JA-121T - zbernicové RS-485 rozhranie
Modul JA-121T je univerzálny prevodník na RS-485 pre iné systémy - napr. pre inteligentné elektroinštalácie. Sprostredkováva prevod zo zbernice systému JABLOTRON 100+ do sériovej linky RS-485 a späť. Pokračovať
Popis produktu
Použitie napríklad pre spojenie s inteligentným domom. Obsahuje galvanicky oddelené obvody dimenzované na skúšobné napätie 4kV. Dáta sú posielané pri zmene stavu alebo na vyžiadanie. V pasivnom móde sú všetky dáta posielané len na vyžiadanie. Modul je adresovateľný a obsadzuje v systéme jednu pozíciu.
| Napájanie | zo zbernice ústredne 12V (9 - 15V) |
|---|---|
| Kľudová spotreba modulu | 10 mA |
| Výstupná časť RS-485 | 5V (4,75 až 5,25V) |
| Galvanické oddelenie | zbernica / RS-485 4kV |
| Maximálna dĺžka kábla svorky TMP | 3 m |
| Režimy dané vnútorným nastavením | ASCII interface 9600bd |
| Rozmery | 52 x 38 x 14 mm |
| Prostredie podľa STN EN 50131-1 | II. vnútorné všeobecné |
| Rozsah pracovných teplôt | -10°C až + 40°C |
| Úroveň zabezpečenia | stupeň 2, podľa STN EN 50131-1, STN EN 50131-3, |
| Ďalej spĺňa | STN EN 50130-4, STN EN 55022 |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+ |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | ZBERNICA EZS, RS485 |
| Farba: | BEZ FARBY - IBA DPS |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |